Tak nějak moje léto

17. august 2017 at 0:11 | crazyjull |  My life

Už si ani nepamatuji, kdy jsem psala něco deníčkovského. Celkově se Vám (spíše sobě) omlouvám, že jsem tu nic nepsala, ale já nevím jsem asi prostě jen kripl, heh. Každopádně tohle léto bylo totálně bez akcí. No, jako jo něco málo tu bylo a tom budu psát, ale jinak hlavně jsem doma, uklízím a přerovnávám věci, dívám se na seriály a čtu knihy. Joo a do toho u vyndavání myčky poslouchám depešáky.Každopádně několikrát jsem byla venku s Baruš, ať už s foťákem nebo bez. Ať už se psem nebo bez. Celkově musím říct, že to byl skvěle strávený čas s naprosto skvělým člověkem (a dvěma psy). Teď o prázdniny je to daleko lepší, než když se musíme každý den vidět ve škole (řekněme si pravdu, školní rána jsou pro mě velice těžkým obdobím). Prostě je to daleko chillovější. Btw navíc mi ukázala naprosto top song Breezeblocks.

Pár dní jsem také strávila s Petruš. Dvakrát jsem u ní přespávala a to jednou v červenci a teď někdy. Daly jsme dýmku, pokecaly a všechno zase bylo jednou naprosto super. Kvůli ní jsem si stáhla Tinder, který mě tedy začíná dost nudit (občas dost děsit). Samozřejmě by se to neobešlo bez trapasů, to bych nebyla já, ale ty sem radši psát nebudu. Teď jsme spolu šly na takovou "párty" 80. a 90. let, protože tu hudbu máme neskutečně rády. Já jsem si na ní vlastně zvykla tak, že můj táta pouští v autě playlist osmdesátek kamkoliv déle jedeme. Odehrávalo se to na Střeláku a bylo to vlastně součástí Prague Pride. Já jsem si tam koupila hned vlajku, kterou teď používám jako závěs (protože nevím, kam jinam bych to dala). Tak jsme to hned použily jako deku, protože upřímně nevím, jak jinak bychom si tam sedly předtím, než to začalo. Upřímně moc jsem toho neznala, bylo tam pár klasik jako YMCA a Thriller (což já jsem byla naprosto happy). A hlavně tam pustili i mojí snad nejoblíbenější Cheri cheri lady. Druhý den jsme šly na Dunkirk (aneb jak ho češi přejmenovali Dunkerk).


Dunkirk... Musím říct, že celkově mám ráda válečné témata. Abych řekla pravdu, tak o tomhle filmu vím už hrozně dlouho a celkově jsem sledovala fotky z natáčení a tak. Samozřejmě důvodem byl Harry Styles, kterého já už prostě roky naprosto zbožňuji. V sále jsme byli celkem tři, což bylo dost děsivé, ale na druhou stranu žádní další otravní lidé. Film byl naprosto skvěle natočený, opravdu práce kameramanů a všech lidí, co na tom dělali byla doopravdy dokonale odvedená. Navíc byl v naprosto skvělém rozlišení a slyšeli jste tam hrozně moc zvuků, které dodávali na atmosféře. Důležité je zmínit úžasné obsazení. No a prostě Harry. Jinak film rozhodně doporučuji!

Narozeniny jsem oslavila s Nikki. Bylo to fajn, taková chillová atmosféra. Žádný hroty. Ale úplně nejšťastnější jsem nebyla. However, s Nikki jsme sepsaly úplně božskou povídku, na které snad společně budeme pracovat i dál. Myslím, že se nám dost povedla a pokud budeme pokračovat, mohlo by to být fakt zajímavý. Pracovaly jsme na tom asi 6 hodin v kuse v noci a sice to má své chyby, ale dějově je to opravdu zajímavé, jelikož každá přeci máme dost odlišný úhel pohledu.

Na týden jsem jela na chatu, byla jsem dost ráda, že zase vidím prarodiče a že mám pauzu od domova. Ale šest dní stačí, přeci jen tam chybí věci, bez kterých já prostě nevydržím. Ale byl to dobře strávený čas.


V červenci jsem si odpracovala jedne týden, teď mě čekají ještě dva. Pořád pracuji v účtárně. Musím říct, že první dvě hodiny umírám. Další se prostě cítím trapně. A ještě trapněji, když tam není nic na práci. Ale to nejhorší mě čeká vždy po práci, kdy musím mhd domů.

Před pár dny jsem našla naprosto dokonalý seriál. Tedy já o něm už chvíli věděla, jen jsem se konečně rozhodla si to pustit. Já naprosto miluji Orange is the new black a tak když jsem se doslechla a podobném seriálu, hned jsem si ho připsala na seznam. Jmenuje se Wentworth a je upřímně dost odlišný od OITNB. Chybí tomu ten humor a Laura (Alex♥). Každopádně dějově je tam naprosto senzační, o dost vážnější a fakt libově propracovaný. Jsem z toho prostě unešená. A pokud jde o rozdíly, tak ještě do velkým rozdílem je, že je to natáčený v Austrálii.

Nakonec bych chtěla probrat to, že já už prostě nejsem schopná psát tenhle typ článků. Není to tím, že by mi to nešlo psát, ale já už prostě nevím, jak. Jde o to, že o mém blogu všichní ví a je prostě dost nepříjemné psát sem osobní věci, celkově úplně nevím, co si mohu dovolit napsat a co ne. Jasně, chci si psát, co chci, ale na druhou stranu mi to není úplně příjemné vůči ostatním, takže fakt netuším. Dokonce mě napadlo začít s novým anonymním blogem, ale to by pro mě prostě nemělo smysl. A tak se obracím na Vás, co byste udělali Vy?
 

Be the first one to judge this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 *Shock *Shock | Web | 17. august 2017 at 12:50 | React

Máš hezké prázdniny! I malé akcičky jsou supr a hlavně s přátely:-).

Já osobně bych psala dál, prostě jednoho dne se to dozví i víc lidí a nesmíš se bát. Pak ztrácí blog smysl:-).

2 Magicmax Magicmax | Web | 17. august 2017 at 18:59 | React

Souhlasím s Shock. Pokud něco dělat, tak to co ona. :)

3 Sandra Sandra | Web | 18. august 2017 at 19:12 | React

tvoje prázdniny vyzerajú fajn:) mám to podobné, tiež nie veľmi veľké zážitky, no užívam si ich:)
samozrejme pokračuj v písaní. pravdepodobne ti to je nepríjemné,no na tvoj blog bude chodiť stále viac ľudí:) ak ťa to baví, pokračuj:)

4 KAY KAY | Web | 18. august 2017 at 21:45 | React

Ja mám osobne tiež problém písať osobné články, radšej sa vyjadrujem vo veršoch :)

5 Hemitson Hemitson | Web | 18. august 2017 at 23:35 | React

Harryho zbožňuju, takže se na film co nejrychleji určitě taky podívám, zní to lákavě!
Taky si určitě zapíšu ty dva seriály, protože na Orange is the new black jsem se vždycky chtěla podívat, ale stále jsem se k tomu nějak nedostala. :D
A co se týče toho posledního... Upřímně by mi asi nebylo nejlíp, kdyby mi četl blog někdo u koho to nechci, kamarádi mi nevadí, ale zbytek bych asi nezvládla... Sice já nepíšu nic osobního, ale stejně. Nevím však, co bych udělala. :/ Asi bych ale psala dál, protože jsou to taky jen lidi a za myšlenky nebo dokonce svůj život se člověk nemá stydět. Ať si každý dělá, co se mu zlíbí ne?

6 Hrašulee Hrašulee | Web | 19. august 2017 at 10:24 | React

Krásné fotky, to vypadá jako maximálně pohodové prázdniny :) S posledním odstavcem mám taky problém, hlavně ani nevím, kdo z mých známých/kamarádů o mém blogu ví. Hlavně, přesně to, co bych potřebovala napsat a rozebrat, tak nemůžu, protože to nesmí nikdo známý vědět :D

7 Karu Karu | Email | Web | 22. august 2017 at 19:59 | React

Super článek. :-) A krásné fotky.
Na Orange is the new black jsem taky koukala, ale pak jsem se prostě sekla u jednoho dílu, který jsem nebyla schopna přelouskat a....konec. Alex byla taky jedna z mých nejob postav. :-)
Moje prázky jsou tak fádní, že mi přijde, že je prostě podzim, obzvlášť teď, když chodím na praxi. :-/

8 Hectorwar Hectorwar | Email | 15. april 2018 at 8:42 | React

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama