Můj pracovní týden

25. august 2017 at 12:19 | crazyjull |  Little Things
Abych Vás předem upozornila, tak tento článek bude o drobnostech mého příšerně nudného předposledního přázdninového týdne, jelikož pro mě v práci nemají žádnou práci. Teď už je tedy čtvrtek okolo jedenácté hodiny večer, kdy přepisuji tento článek, ale psala jsem to v rozmezí mezi 10-11 hodinou dopoledne.

Další týden prázdnin je tedy dost na nic. V práci jsem od sedmi do dvou hodin odpoledne (případně do jedné hodiny odpoledne), což ujde, ale ranní stávání je na zabití. Upřímně, jsem ráda, že vůbec něco stihnu ráno. Každopádně jsem chytila rýmu, už třetím dnem mě bolí hlava a každých dvacet minut se jdu v práci potají vysmrkat na záchod, aby se snížilo riziko, že někoho nakazím.

Zítra do práce nejdu, protože je mi opravdu špatně a není to jenom nachlazení. Docela mě to mrzí, protože příští týden tedy budu muset pracovat buď čtyři dny osm hodin, nebo až do pátku sedm. K tomu mi táta oznámil, že zítra ráno mu pomůžu přesunout dva velké skladní prostory u baráku. Jakože já nejdu pracovat do kanclu, abych se uzdravila a místo toho se budu tahat s těžkýma věcma? To ani náhodou. Přijde mi, jako by se celá moje rodina zbláznila. Ale o tom radši mluvit nebudu.

life, freaks and geeks, and quote image


Abych Vám přiblížila co v práci dělám- oficiálně je to nazvané Administrativa v účtárně. V praxi to vypadá jako tuna papírů, nekonečnost excelových tabulek, další nekonečné kontrolování čísel a jeden den nás poslali do skladu, kde jsme vyndavali papíry z šanonů. Po konci té směny jsem měla celé prsty černé od nich tho. Jako ani jsem nevěděla, že to se může stát.

Jak už jsem Vám řekla, dneska jsem moc práce neměla, a tak jsem se podívala na nějaké věci na blogu a našla jsem úplně totálně boží a vtipný článek, který se jmenuje Návod na použití kočky. Našla jsem ho na hlavní stránce blogu a pokud jste ho nečetli, tak fakt doporučuju. Obzvláště ti, kteří vlastní kočku to naprosto pochopí. A jelikož jsem to četla v práci, tak jsem to četla jen po kouskách, protože jsem nemohla dopustit, abych se začala smát, protože kvůli mému nachlazení pak nemohu dýchat. Opravdu bych se bojím, co by se stalo, kdybych tam dostala záchvat smíchu.

quote, joy, and ordinary imagepositive, flowers, and think imagelight, neon, and quote image

Takový malý knižní update. Za červenec jsem si koupila +- 20 knih. Nevím, kde jsem na to vzala prachy a jak se to stalo. Ale stalo se to. Tenhle týden jsem si objednala dalších 8 knih. Jedná se o jednu sérii, která je ve slovenštině, protože v češtině vyšel jen jeden díl. Takže jsem dokupovala ty dva + další tři díly Upířích deníků. No a teď se dostáváme k třem dílům Písně ledu a ohně. Oni mi prostě ze dne na den (nebo tak mi to alespoň připadá), přestali prodávat vázané knihy této série. Jsou pořád knihy oddělené, ale já už mám první dva v té pevné vazbě. A tak jsem hledala a hledala a nakonec našla v posledních kusech v těch nejmenších knihkupectvích poslední kusy. Ufff. Ale za kolik tho. Říkala jsem si: "Objednám si těch pár knih a bude to jen za 500, takže vlastně v chillu." Jenže to jsem nevěděla, co budu muset udělat. Takže teď mám nějakých 2000 dluh. Zítra by mi měli přijít do centra nějaké ty knihy a v Praze už na mě čekají dva díly Hry o Trůny, ale nevím, kdy si pro to zajdu, protože když jsem se jich po mailu ptala, jestli stačí, že si pro to dojdu až 2. Září, tak mi neodpověděli.

Konečně jsem se dala zase po týdnu do čtení. Vlastně celý týden jsem strávila u seriálu Wentworth, protože ten děj je opravdu OMG. A tak jsem se včera donutila si jít dočíst Upíří deníky, které mě opravdu dost baví. Po dlouhé době jsem měla ten správný pocit při čtení. Jelikož jsem měla zimnici, tak jsem byla zachumlaná v dece s cappuccinem hned vedle sebe a knihou v ruce. Dneska se chci pustit do dvanáctého dílu, ale abych pravdu řekla, mám toho dneska fakt hodně. Chci se hlavně věnovat blogu, protože mám psací náladu.

coffee, book, and cozy image gif, funny scene, and ian somerhalder image

Jinak asi včera, nebo předevčírem byl vydán trailer k sedmé sérii AHS a musím říct, že se extrémně těším. Sice se celý podzim zase budu bát, ale těším se. Billie, Evan a Sarah tam vypadají absolutně dokonale a fakt se těším, jaké budou jejich role, i když podle traileru mám nějaké tušení. TEASERS & TRAILER & OPENING CREDITS

american horror story and ahs cult image

O blížící se škole ani mluvit nechci, protože jen při pomyšlení na matematiku nebo chemii je mi zle. Na francouzštinu jsem ani nešáhla a to jsem chtěla dohnat ten rok, kdy jsem to zanedbávala. Ale jinak mi zase jde blog, alespoň na jednom z prohlížečů jakože úplným zázrakem. Tak snad to vydrží. Zatím jsem úplně nezkoušela vše, co mi nešlo, ale hlavní strana funguje. Takže doufám, že funguje i to ostatní. Každopádně na konec bych chtěla říct, že se poslední dobou cítím psychicky o hodně líp, za což jsem extrémně ráda a doufám, že budu víc a víc pozitivnější (a to nejlépe bez lsd haha). Takové převážně slunečno místy deprese.


 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Hemitson Hemitson | Web | 25. august 2017 at 17:44 | React

Přeju brzké uzdravení, věřím, že takhle v létě to dokáže být dost na nic.
Článek si určitě přečtu, i když už kočku nemám, ale jsem zvědavá. :D
Celkem obdivuju, že sis ty Hry o trůny koupila, já je chtěla taky, ale nakonec jsem si je půjčila od kamaráda, protože jsou nehorázně drahé. :D Jednou si je ale určitě pořídím. :D

2 KAY KAY | Web | 26. august 2017 at 19:57 | React

Snáď čkoskoro vyzdravieš, kamarátka mala pred pár dňami rovnaký problém :/
Knižný update ti podľa mňa len prospeje a čo sa AHS týka, ani ja už sa neviem dočkať :)

3 Ta "Neviditelná" :) Ta "Neviditelná" :) | Web | 27. august 2017 at 10:29 | React

Když už mluvíš o rýmě..já zase chytla kašel, ale takovej ten úplně ble :-D A jako vůbec nechápu jak je to možný :-D Máš zajímavou práci.. mám vystudovanou obchodní akademii, ale práce s tím spojená by mě vůbec nebavila.
Na ten seriál se dneska podívám, vypadá to dost dobře! Beztak už nemám na co koukat, takže... :-D
AHS už má tolikátou sérii? woooow! Já snad skončila u 4. serie... no, mám taky co dohánět.
Hlavní je, že je ti psychicky lépe, to je důležité. A závidím Ti tu náladu na blog, jde to z článku znát. Já mám taky náladu na psaní, ale háček je v tom, že nevím o čem psát :-D

4 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 29. august 2017 at 13:29 | React

Já jsem byla nemocná na konci července, no. :D Dny v práci znám, a hele - není co závidět. Co já bych dala za 7 nebo 8 hodin denně, já jsem tady 13. :D

5 Siren Siren | Email | Web | 29. august 2017 at 16:01 | React

Já koncem prázdnin onemocněla a nemůžu ani do práce a ani nic vlastně :D a také čekám na AHS :333

6 Hrašulee Hrašulee | Web | 30. august 2017 at 0:19 | React

Číst něco vtipného v práci nebo MHD je největší zlo. Já takhle četla Deníček moderního fotra a Poslední aristokratku a u obojího vždy skoro brečím smíchy. Pak vypadám v práci jako totální magor a to mi přijde ještě vtipnější, takže ti naprosto rozumím :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama