Depeche mode 2017

4. july 2017 at 14:32 | crazyjull |  Prague
Ahoj! Takže tu je článek z Prahy, který mám sepsaný už od začátku května, ale v angličtině, protože jsem prostě idiot. Samozřejěm ten anglický článek vám sem nemohu zveřejnit, protože nejsem na tak dobré úrovni. Budu tedy tady psát o dubnu a květnu. Tedy jako originál v angličtině byl ohodně rozepsanější, ale ono to je tím, že v té aj to zní líp a v češtině se mi některé ty věci moc nechtějí rozepisovat. První výlet byl s mými rodiči a sestrou na Matějské. Je to snad poprvé, kdy jsem tam byla. A snad naposledy, heh. Já prostě takové věci nemám ráda. Ale aby se neřeklo, tak na jednu horskou dráhu jsem šla., ale to bylo všechno. Ale i tak to byl docela dobrý den.

Podruhé jsem tam byla u babičky, kam jsme jeli po pohřbu prababičky. Už jsou to tři roky, od doby kdy zemřela, ale pohřeb byl teprve letos. Byli jsme tam asi pět hodin, s tímže poslední dvě hodiny už jen naše rodina a babička s dědou. Pro mě to byl celkem děs, protože polovinu lidí jsem tam neznala. Prostě jsem vystoupila z auto a teď tam ke mně chodilo x lidí a říkali mi, jak mě rádi zase vidí a já si jen v duchu říkala, kdo to sakra je. Ještě horší bylo, když jsme potom šli na oběd a můj táta samozřejmě vybral prostřední stůl, od kterého jsme se potom nemohli ani zvednout, protože bychom museli zvedat z každé strany asi pět lidí. NAvíc si sedl přesně k těm lidem, které jsem neznala. A na proti mě byli navíc tři děti, což jsme se ségrou umíraly. Do toho ještě mamka nutila sestru, aby se s ní vyměnila, aby se Kája mohla s těmi dětmi zpřátelit, takže to dopadlo, že sestra zůstala na svém místě (díkybohu) a celou dobu ty děti parodovala, takže nakonec jsme se i ze ségrou zasmály.
Další výlět byl v době posledního zvonění ve škole, kam jsem nakonec nešla, protože jsem prostě nechtěla. Jako když jedu do Prahy s rýmou jako kráva, nepotřebuji být ještě celá od vody, octu atd. Navíc s mojí sociofobí bych tam asi umřela a navíc jsem socka af. Tak jsem celý dopoledne chillovala a pak jsem skoro nestihla vlak. Jela jsem navštívit psycholožka- snad už naposledy. Měla jsem se sejít s Petruš, ale nakonec neměla čas, tak jsem jela za Nikki. Vtipné je, že ještě ráno jsem měla pocit, že uvidím Nikki. Jsem si kontrolovala jestli mám všechno a v mé mysli jen naběhla věta "A máš dárek pro Nikki?"... což nechápu, protože jsem jela za Petruš a to ani Nikki neměla narozky, svátek, nic prostě. Sešly jsme se tedy na Andělu, tam jsem se seznámila i s velmi dobrou kamarádkou Nikki- musím říct, že je velmi sympatická a hrozně moc fajn. Pak jsme si šly sednout někam dozadu do meka, kde jsme si povídaly a bylo to prostě top. S ní se mi prostě tak dobře povídá. Víc dopodrobna jsme probraly plány na léto (máme stejný diář, luv). Pak jsme šly do jiného meka, protože Nikki chtěla hranolky a já zmrzlinu, ale přístroj na zmrzlinu nešel. Každopádně nejlepší kombinace tho. Ještě předtím jsem se šla podívat do jednoho obchodu s dvdéčky a koupila jsem si tam třetí díl 2. sérii Sherlocka- nevěděla jsem jestli už ten díl mám, ale nakonec neměla, takže jsem hrozně nadšená.

Jedno z posledních tripů byl za Kačíí, prvně jsme se šly naobědvat a pak jsme konečně vyrazily do kina na Strážci galaxie vol. 2. Vůbec jsem si nepamatovala 1. díl, ale hrozně jsem se těšila kvůli obsazení. Prostě Chris Pratt. A hodně ráda mám i tu herečku, co hrála tu zelenou (ty jména prostě neznám no- každopádně hrála v Selfie). A potom jsem si uvědomila, že tam hraje ten, co hrála Merla v TWD a byla jsem totálně šťastná. Hrozně jsem se zasmála a fakt doporučuji! :) Ještě předtím jsem zase šla do toho dvd shopu, kde jsem si koupila celou první sérii Sherlocka a zase jsem byla totálně happy, protože Sherlock for life. Pak jsem zase čekala dost dlouho na tátu a tak jsem si tam poslouchala písničky a nejspíš vypadala weird af.


Poslední trip byl z minuého týdne, kdy jsem ve středu jela na koncert Depeche mode! První jsem si šla koupit oběd a pak za Nikki. Hrozně fajnově jsme se popovídaly, sedly jsme si na Letnou a hrozně chillovaly. Daly jsme si oběd a tak jsme se zapovídaly, že jsem nestihla tramvaj (stejně jsem našla špatnou zastávku, že jo, takže jsem pak improvizovala). Poté jsem jela za tátou do práce, kde jsme chvíli zůstali u něco. Jako řekl mi ať si sednu, že ještě něco musí dodělat a dal přede mě židli, která stála jen na dvou kolečkách z pěti a jako úplně jsem si nebyla jistá, jak si na ní mám sednout no. Moje rodina má vždycky něco zajímavého no. Pak jsme vyšli tedy na ten koncert, kde jsme se procpali do předu za Baruš. Sice úplně u Baruš jsem nestála kvůli nějakým extrémně namyšleným cizincům, ale ok. Docela mě štval celý ten koncert ten sekuriťák, jako to bylo fakt nepříjemný. Každopádně jsem úplně nevěděla, co od toho koncertu očekávat. Mám je ráda, ale moc songů od nich neznám. Každopádně koncert byl dokonalý. Martin Gore byl naprosto skvělý a Dave Gahan? To co tám předváděl bylo naprosto naprosto naprosto dokonalé. Bože, on je úplně šílený. Hrály tam ten setlist, který jsme si předtím s Bárou sehnaly. A zato jsem byla fakt ráda, protože tam hrály Wrong a já Wrong absolutně miluji. Samozřejmě Nevet let me down again, Enjoy the silence a Personal Jesus tam prostě nesměli chybět! A hrozně moc mě bavila A question of lust a Stripped. Ale celkově to bylo prostě dokonalý. Po koncertu jsme ještě šli k tátovi do práce, kde si tedy táta zapomněl jeden klíč, takže ještě pro něj někam šel zaběhnout ke kolegovi, tak jsem tam tak sama čekala se 4%. :D

Tak to byla část, kterou jsem psala na konci května... Hned v dalším zveřejněném článku si budete moc přečíst o Veggie Parade, která se konala v červnu v Praze. :) Dále se také zmíním o Stalin party a Mattoni koktejn festivalu- ty se konaly ve stejný den jako Veggie Parade. V červnu jsem byla ještě na zahradní slavnosti mé základky- tam už jsem nebyla dva roky a tak jsem se na některé lidi fakt těšila. A můj Prague trip zakončil ice cream fest, kterého jsem se účastnila s Baruš trošku jiným způsobem.

Ještě se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale blog mi hrozně stávkoval. Teď už tolik nestávkuje, jde mi to rychleji. Jen mi pořád jdou tak prapodivně přidávat fotky, ale důležité je, že to jde. Chrome a mozillu jsem vyměnila za Operu a tam jsem ještě zakázala reklamy- a teprve až po tom zákazu reklam mi to začalo fungovat.

Co se týče blogu mám v plánu nějaké fotočlánky, dokončím Švédsko, napíšu možná pár svých myšlenek a pustím se do série o mé dovolené v Itálii.

Budou snad i nějaké knižní recenze, ale spíše v duchu 2017 bookchallenge. Teď jsem se pustila do knih na maturitu, tak je tam také započítám.

Každopádně dost jsem upadla, co se týče vašich blogů, protože ty se mi nechtěli načíst vůbec. Během dneška a zítřka bych se na ně ráda podívala, protože pak už zase bude o něco méně času, protože mi přijde Nikki. Nakonec bych se Vás tedy chtěla zeptat- Co je u Vás nového a jak si užíváte začátek prázdnin?

 

Be the first one to judge this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 CaseyApart CaseyApart | Email | Web | 7. july 2017 at 5:11 | React

We are Amiga toy CPS affiliate program, our affiliate have feature of easy use, high commission, high conversion rate. We offer great conditions, Lifetime Rev share start at 30% up to 50% depend on sales. Paid on every package customer purchases. Weekly, biweekly, monthly payments based on sales volume.
We work with US and most Europe countries. We accept all kinds of traffic. search "Amiga toy affiliate" on google to reach us. link: http://aff.oc4pa.com

2 Simix Simix | Web | 7. july 2017 at 22:05 | React

Proč bys měla být idiot, když si napsala článek v angličtině? :)
Já také nejsem až tak na dobré úrovni, co se angličtiny týče, ačkoli myslím, že díky maturitě jsem se docela i zlepšila :) Toť otázka :)
Já na Matějské byla jednou, možná dvakrát, ale byla jsem myslím dooost malá. Od té doby vůbec.
Je to docela zvláštní, že prababička zemřela před několika roky a má pohřeb až teď. Teda možná je to normální, ale když umřela moje prababička, měla myslím pohřeb týden nebo dva týdny na to. Ono možná taky než se to zařídí a podle toho, jak to chtějí rodinní příslušníci. Možná se nejdřív chtějí smířit se ztrátou... Na tomto pohřbu až tolik lidí nebylo. Byla tam sestra prababičky, kterou jsem si vůbec nepamatovala, ale když jsem byla mimčo, prý jsme u ní i jeden čas pobývali.

Když jsme měli my před třemi měsíci/dvěma.... poslední zvonění, přišlo mi, že tam skoro nikdo není a bylo mi to poměrně líto.

Strážci galaxie.. hm... ani nevím, jestli jsem viděla první díl :D
Jej... TWD. Dneska jsem si vzpomněla, že další díly mají být někdy v říjnu, pokud mi "někdo" nekecal.
Depeche mode neposlouchám, pouze jsem párkrát slyšela ten název :)
Hlavní je, že byl koncert dokonalý, zkrátka, že se ti líbil :)
Tak se měj :)

3 Fakynn Fakynn | Email | Web | 8. july 2017 at 21:20 | React

Těším se na dokončení Švédska a články z Itálie. Takové mám nejradši. :)

A Matějskou ti závidím, nikdy jsem na ni nebyla, přestože poutě fakt miluju, ale to abych půl roku šetřila, abych alespoň někam šla a něco si koupila, to je děs, to pak radši jedem někam an víkend s partou. A vyjde to 100x líp. :)

My letos měli poslední zvonění a žádná voda, žádný otec, čmárání na lidi, nic, přijde mi, že jsme snad byli jediní, co nedělají, že jsem sprostá, píčoviny a chovají se normálně. /Možná proto jsme vybrali tolik peněz :D/

4 *Shock *Shock | 9. july 2017 at 1:22 | React

Na to Švédsko se těším strašně moc!:-).

Takové tripy jsou skvělé. Mám ráda, když někam jedu a nevím nic, prostě takovej ten true trip.

S tou sociofobií to je tak zlé? Vůbec o takových lidech nic nevím, tak mě jen zajímalo, jak to probíhá a tak.. (což nechci právě, aby sis myslela, že to myslím špatně).

Prázdniny jsou skvělé, ale bohužel na blog moc času nemám, což je škoda.. ale aspoň si naplno užívám prázdniny:-).

5 A R G E N T U M ♡ A R G E N T U M ♡ | Web | 9. july 2017 at 18:34 | React

ježiš, ten pohřeb musel bejt "super". nic veselýho a ještě půlku lidí neznáš o.O
ježiš, to s tím posledním zvoněním úplně same here :DDDDDDDD
a na ty strážce chci taky, ale asi si klasicky počkám až to bude na netu (teda ehm.. v obchodě s dvd) :D
a ty depecháky ti závidím jako prase!!!
a ice cream festival??? proč o tom nic nevím probůh, takový skvělý akce

6 Sabush Sabush | Web | 11. july 2017 at 10:43 | React

Ani ja nie som v angličtine až taký expert. Skvelý článok!:)

7 Sandra Sandra | Web | 13. july 2017 at 20:05 | React

tuším som videla aj nejaké tvoje fotky na instagrame.:)
článok je pekný, kamarátka tiež bola na Depeche a neskutočne si pochvaľovala:)

8 Clementham Clementham | Email | Web | Yesterday at 20:21 | React

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama