Spring Break 2017

10. march 2017 at 22:56 | crazyjull |  My life

Všechno to začalo v sobotu 18/2/2017, kdy jsem konečně po roce (!!!) jela navštívit Mary do Prahy. Hrozně moc jsem se těšila. Jela jsem o trochu dřív, protože jsem ještě jela koupit nějaké ty dvdéčka na cestu do Itálie a hned jsem si samozřejmě koupila další lip cream od NYXu. Rovnou jsem koupila dárek Mary k Vánocům a mohla jsem vyrazit na metro. A když si tak na to vzpomínám jela jsem vlastně dřív, protože mě vezli do Prahy rodiče, s tím že jsem ještě s mamkou vyrazila na kávu a snídani do meka, kde jsme měly skvělý výhled na Divokou Šárku.

Jely jsme tedy k Mary domů, kde jsme si odložily věci a asi tak hodinu chillovaly s Metaxou. Pak jsme vyrazily na Vyšehrad, kde jsem byla snad po druhé v životě. Vyfotila jsem pár fotek, jedna se mi povedla hodit i na instax. Konečně jsme se popovídaly, já zjistila, jak moc vlastně nudný život mám, ale všechno bylo fajn. Po hodně dlouhé době jsem si konečně dala nějaký to cígo. Nebo rovnou nějakou tu půl krabičku (za víkend). Jak mě to chybělo. Já miluji cigarety, ale nekouřím. Za a) protože nemám peníze a za b) protože nechci mít průser a za c) všichni, co by byli ochotní dát si se mnou cígo, žijí v Praze.



Po Vyšehradu jsme jely na sídliště za nějakýma dvěma kamarády Mary. Byla jsem strašně ve stresu, páč sociofobie, že. No přišli jsme tam, oni pozdravili a hned se šlo na jointa. Dohromady jsme si dali dva, oni hned jak už to na ně působí atd. No a já po hodině se cítila víc unavená a měla jsem se prostě líp, ale jak říkám, na mě to prostě nepůsobí tolik jako na ostatní. Další asi tři hodiny jsme strávili díváním se na MňauTV a ták, já si z toho moc nepamatuji, protože to bylo takový na pohodu a jsem si navíc jistá, že jsem chvíli i spala.

Pak jsme s Mary jely směr Žižkov, kde jsme měli naplánováno zajít si někam... skončily jsme u nějakého kostela na schodech v dešti s Metaxou a cigaretami, ale no regrets. Za chvíli jsme stejně jeli domu, ale i tak jsme byly obě dost vyčerpané, připadalo nám jako kdyby byly dvě hodiny v noci a ona bylo něco k jedenácté.

Ještě když si tak vlastně vzpomínám jsme mezi tím zašli koupit si něco k jídlu do Tesca. Takový to, když si po skoro celém dni koupíte jídlo. Myslím, že jsem si ještě koupila v New Yorkeru další kryt na mobil (regrets), ale co no.

Druhý den jsme vstaly celkem brzo... Já doma jsem zvyklá klidně vstát okolo jedenácté až dvanácté, ale jakmile jsem u někoho, nebo někdo přespává u mně... tak se vzbudím okolo páté až sedmé hodiny ráno. Fakt co to má být, watafak. Je smutné, že už ani nevím, kam jsme šly, ale pamatuji se, že to bylo fajn. Prostě jsme celkově jezdily po Praze... Národní třída, Anděl... víc si z toho moc nevzpomínám, heh.

V pondělí jsem zase brzo vyrážela se sestrou do Prahy. K Vánocům jsme dostaly lístky do kina, na co budeme chtít, každá jeden. Já bych ho sice využila úplně jinak, ale ségra by pak neměla s kým jít. A jelikož Kája nestačí číst titulky a většina věcí jí není přístupná, tak jsme vyrazily na Psí poslání, o kterém mi říkala Baruš. Koupily jsme si Nachos (místo abych šetřila, ale again no regrets) a film byl fajn. Čekala jsem od něho víc, možná nic. Já nevím. Jako příběh to byl pěkný, ale pointa žádná. Nenudila jsem se, pobrečela si, ale nic extra mi to nedalo. Pak jsem se sešla ka chvilku s Kačíí na Václaváku, kde jsme si něco málo řekly a potom jsme si se sis zašly na oběd. A pak jsme asi jely domů? Já už moc nevím, ale myslím, že to bude tak nějak.

Celé úterý a středu jsem prospala, tedy myslím, protože nemám absolutní tušení, co jsem dělala. Ve čtvrtek jsme se sis jely za mamkou do Prahy, kde jsme zašly poprvé do kočičí kavárny. Jako bylo to fajn, ale těm kočkám jsme prostě úplně u prdele... Jak to už z nám z našeho baráku. Každopádně jedna z koček mamce ukradla kus štrúdlu, což bylo vtipné pozorovat. Mamka jí držela, aby jí do toho nekousla a ona si prostě na férovku do toho strčila packu... Když už jsme u toho jídla, já jsem si dala matcha latté, které... no nebylo nic moc a k tomu macaronkový dort. Prostě luv.

V pátek jsem jela za Nikki. To bylo skvělý, protože už mi strašně chyběla. Sraz jsme měli na Masaryčce, kde jsme obě byly včas! Na to Vás musím prostě upozornit... jely jsme do naší oblíbené čajky, která teď bohužel má nové majitele a stálo to za... no chápete. Koupily jsme si tam obě náš oblíbený matcha čaj, který jakože přinesli bílý... ne zelený, prostě bílý. Vypadalo to příšerně, smrdělo to příšerně a chutnalo to příšerně... co si budem povídat. A to bych nebyla já, kdybych k tomu nedodala prostě nějakou neodolatelnou poznámku. Jo ale předtím jsme vlastně zašly ještě na sushi, protože to je biggest love♥.


Pak jsme zašly na Letnou, kde jsme hrály pozměněné hry na pravdu. Prvně to mělo být truth or dare, protože tam skoro nikdo nebyl, ale po první otázce jsme nějak na dare zapomněly. Ani k tomu není nic moc napsat, protože naše kecy jsou celkem private, ale bylo to prostě super, strašně jsem si to užila.

Ke konci jsme jely na Anděl, kde mi Nikki koupila karamelovou zmrzku, protože love her... she's just perfect. Teď jsem si uvědomila, jak vlastně mi strašně chybí. Asi jí spamnu nějakou super chytrou zprávou na messegeru.

Takže na závěr Spring Break byl fajn, ale moc krátký. Nestačila jsem toho moc přečíst, neviděla jsem moc seriálů a celkově jsem nebyla ani vyloženě fotit. Ale jsem moc ráda, že jsem se viděla s Nikki, Mary a Kačíí. Prostě je mám ráda (a tady je přesně vidět, že mi chybí povzbuzení do života a že píšu zase večer, kdy jsem zmožená tím pracným přemýšlením ve škole- to tak, ale chápete, co tím myslím).


 

Be the first one to judge this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 SILVI-LU SILVI-LU | Web | 10. march 2017 at 23:41 | React

krásne fotky :)

2 Eliss Eliss | Web | 11. march 2017 at 12:32 | React

Pěkně strávený týden :-)

3 *Shock *Shock | Web | 12. march 2017 at 21:21 | React

Takové chvilky mám ráda s přáteli, ačkoliv tolik nepiju, je fajn se někdy napít. jsem více uvolněná.

Nenapsala by jsi někdy článek o té sociofóbii? (promiň jestli jsi ho už dělala, nepostřehla jsem to) ale tohle téma mě hrozně zajímá. :-)

Pěkný týden:D:-).

4 Andey Andey | Web | 13. march 2017 at 7:37 | React

Tak to jsi ten týden měla dost plný - skoro každý den v Praze. A s tím málo času, tak já si vždycky říkám, že pro mě by měl mít den více než 24 hodin.

5 buttercup buttercup | Web | 13. march 2017 at 21:43 | React

kámo, kočkám je u prdele úplně všechno a každej, v tom je to jejich kouzlo :D ale rozesmálo mě to :D taky se do kočičí kavárny už celkem dlouho chystám, ale zatím jsem se k tomu prostě nedostala, protože jsem buď ve škole nebo v práci. :D fotky jsou awesome as always :3

6 Siginitou Siginitou | Web | 15. march 2017 at 19:50 | React

Dost plný týden, ale pokud sis to užila tak je to dobré.

7 Nikys Nikys | Web | 16. march 2017 at 21:50 | React

Tak tos měla nabitý týden, muselo to být úžasný! :) Fotky se ti moc povedly :)

8 Clementham Clementham | Email | Web | Yesterday at 22:21 | React

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama