Majáles, Selena Gomez & Hokej

13. may 2016 at 18:30 | crazyjull |  Poslední pocity

Tak nám do školy přišly společné fotky. Musím říct, že na to jak jsem se bála, že tam zase budu vypadat jako moskomor, to jde. Sice to není úplně nejlepší, ale nemusím se bát, to někomu ukázat. Narozdíl od těch minulých let, u kterých bych ty fotky nejradši roztrhala, spálila a popel vyhodila za hranicemi České Republiky.

V pátek jsme měli na škole Majáles. Do školy jsme si měli přinést drobáky, které bychom dávali maturantům. Jelikož jsem socka, našla jsem asi jen tři koruny. S Baruš se nám povedlo dojít bezpečně až ke škole. Tam jsme to naprosto schytaly. Nejenomže jsme byly od vody, ale také od hnusných parfémů, které ještě jsou cítit na mé bundě. Potom k nám chodily do třídy. Tři třídy nám podávali ruce, což bylo strašně únavný. Vážně si musím potřást s 90 lidmi? O čtvrtou hodinu začal program majálesu. Prvně jsme se dívali, jak trápí třeťáky. Poté tam vystoupila nějaká skupina, co zpívala The Beatles. Pak jsme se už dívaly na scénky, které třídy připravovaly na téma Perný den. Některé tam byly i vtipné, ale že by to bylo něco extra, to zas ne. Celkově to bylo fajn, lepší než chemie, že. Ale stejně jediné, co mě tak zabavovalo (samozřejmě kromě mých úplně úžasných kamarádek) bylo hledání jednoho úplně mega kluka, kterého asi už ani neuvidím (dobře, viděla jsem ho od té doby jednou, ale tak chápeme se, že), ale i tak no. Pro Vás kdo četli můj článek o Utuberingu- byl to ten kluk, co se podobal na Dylana O'Briena.

Normálně, našla jsem úplně boží hru pro milovníky koček! Jmenuje se KleptoCats a vlastně tam sbíráš kočky, které ti domů nosí různé věci. Je to fakt boží. Na druhou stranu- větší kravinu jsem v životě neviděla. Ale kočky no. ♥

Když jsem byla na Utuberingu, kamarádka mi řekla o tom, že už jsou vyprodané lístky na Selenu Gomez. Byla jsem z toho strašně naštvaná, protože ten den začal prodej. Hned jak jsem dojela domu, začala jsem hledat volné lístky na sezení- nehodlám se tam cpát v davu, stejně bych nic neviděla. A nakonec se tam uvolnily a já jsem za to strašně ráda! Sel zbožňuji totiž už hodně dlouhou dobu. Tak od té doby co mi bylo 9 let. A to už je sakra dávno.

V poslední době mě irituje strašně moc lidí. Víte, co nechápu. Já jsem metr od jedné z těch iritujících osob a ona si mě tam v klidu pomlouvá. Fakt mě to mega štve, protože já jsem jí nic neudělala. Dokonce jsme byly i kamarádky. A ona z ničeho nic takto. A když jsem se jí na to teda zeptala: "Ne, ty jsi fajn." Hmm, aha. Tak fajn, že mi musí nadávat. Ale co mě naštvalo ještě víc, že začala mít hnusné kecy i na mojí kamarádku. To už vůbec nechápu. Doopravdy doufám, že někdy potkám i nějaké inteligentní lidi, kteří nemají zapotřebí pomlouvat (I když samozřejmě se pár super lidí najde- abych jim jako nekřivdila).

Jinak už druhým rokem sleduji IIHF a strašně mě to baví. Například dnešní západ (12/5/2016) s Norskem byl prostě mega boží. Vůbec jsem nevěřila, že jsme doopravdy vyhrály 7:0. Jen škoda, že některé zápasy nestihnu no. Mělo by se dát prostě volno na dny, kdy se hraje hokej.

Btw. Články v této rubrice píši například dva týdny až měsíc. Postupně sem dopisuji různé pocity, takže například začátek článku je z 29/4, zatímco konec z 12/5.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Simix Simix | Web | 13. may 2016 at 21:23 | React

~Čaué~
Nám také přišli fotky.. třídní a tak. Myslela jsem, že jsem na každé, o vyfotili, mrkla, ale je božíí. :3 Všem nám to tam sluší víc jak minulý rok a ještě víc než ten předminulý :D
Majáles ve škole? O.o Páni :)
To neznám :)
Teda... ty drobáky m dost připomínají poslední zvonění, ale pod pojmem Majáles si představuji nějaký soubor koncertů... :)
U nás se s rukama netřáslo.
U nás se ani nekoukali, jak nás, třeťáky, trápí :) Každá škola to má možná trochu jinak :)
Já dlouho na žádném koncertě nebyla. Můj první koncert byl Michal David, na kterém jsem byla s mamkou někdy v osmé třídě :D A první koncert zahraničního interpreta byl Bruno Mars v prváku s kamarádkou v Praze :D Vím, že tady má být Selena, ale nejdu.
Je ale super, že jsi lístky nakonec sehnala, když ji už dlouho zbožňuješ :)
Nějací lidé jsou svině. Neříkám,  že všechny... a pomluvy jsou odpad.
Za zády lidí pěkně smrdí a když jim je člověk tváří v tvář, jsou zahalený ubrusem ... Heh.. nevím, proč mě to napadlo pojmout takhle :D
Tak se měj :)

2 sleepywolf sleepywolf | Web | 14. may 2016 at 9:21 | React

Jéé, to si pamatuji, když už přišli fotky a já se bála jak budu vypadat no....většinou to vždy vypadlo hůř než líp :D a super nápad na kočičí hru vůbec nevím co hrát a kočky miluji 3:D a stejně tak souhlasím s volnem pro hokej, haha :) taky bych brala už jsem přišla asi o tři zápasy, sakra! :)

3 Dalia Dalia | Web | 14. may 2016 at 12:12 | React

My jsme se bohuzel nefotili protoze jsme meli klauzury takze jako jedina trida na skola (ktera o to foceni jeste k tomu stala nejvic) se proste nefotila.  Co se tyce pomlouvani, to uz je prodte tskova neobvykla lidska vlastnost, ktere se lidi asi nikdy nezbavi ... A Selena Gomez je láska

4 Fan Fan | 14. may 2016 at 12:48 | React

Nevím jestli by ste si vy s Bárou měli říkat inteligentní ¯\_(ツ)_/¯

5 Sabush Sabush | Web | 14. may 2016 at 12:55 | React

Opäť úžasný článok<3 milujem tieto kecacie články:) na Selenu ide moja kamoška, ja som tiež chcela ísť, ale od poslednej veci čo sa mi prihodila už nehodlám ísť medzi dav ľudí.. som trošku klaustrofobik. Hokej nejak nesledujem, ale naši aj tak opäť nič moc, pozriem si to občas len takto ked sú majstrovstvá, ale viem, že sme proste slabí no.A to ohováranie, pfff, mňa už dávno takéto kecy malých deciek ktoré majú v mozgu prázdno nezaujímajú, najskôr máš niečo čo oni nie:) nerieš ich

6 Łucie. Łucie. | Web | 14. may 2016 at 13:27 | React

Ach jo. Všichni stihli Majáles, jen já ne. Jelikož byl ve středu a já byla ve škole. Zmeškala jsem svou oblíbenou kapelu - Slzu :( :D .. to jsou problémy

Já na hokej osobně nekoukám, nějak mě to nezajímá.

Mimochodeeem - spřáteluješ?

7 Nikušee Nikušee | 14. may 2016 at 15:07 | React

Miluju Selenu❤ na Utuberingu jsem bohužel nebyla, ale snad příště:)) jseš moc fajn a tvoje články jsou super<3 chtěla jsem se tě zeptat jestli by ses třeba nechtěla někdy setkat se svými čtenářkami?? Moc ráda bych tě poznala:33

8 sweettrue sweettrue | 14. may 2016 at 15:28 | React

Slyšela jsi někdy o rozdílu mezi pomluvou a drbem? Pomluva je, když lidé říkají lži a drby, když zase pravdu.. rozmysli si co píšeš, protože lidi pak nejsou pravdivě informováni:)

9 Ellí Ellí | Web | 14. may 2016 at 16:37 | React

Hokej samozřejmě také sleduji a fandím jak to jde :).
Já pro změnu jakožto předseda třídy mám na starosti vybírání peněz na fotky, bohužel, samozřejmě půlka lidí si není schopná vzpomenout, že mají přinést ty zatracené peníze a oni nám ty fotky nedají dřív, než zaplatí všichni. Takže zatím stále žiju v napětí, jak dopadly... :). Jinak o Utuberingu jsi četla článek na mém blogu, takže k tomu se tu už vyjadřovat znovu nemusím :)).

10 Ella Ella | Web | 14. may 2016 at 17:18 | React

Jů, jaký byl utubering? :) Já se chystala na Majáles, ale nakonec mi bylo hodně špatně takže můj program se změnil na nadopovat se paralenem a jít co nejdřív spát:/.

11 Eva K. Eva K. | Web | 14. may 2016 at 19:47 | React

Já se naštěstí Poslednímu zvonění (vy tomu říkáte Majáles) vyhnula, jelikož jsem byla nemocná. Takže čisté oblečení, žádné ztrapnění...prostě krása :3

Počkat počkat! V Čechách existuje kluk podobající se Dylanu O'Brienovi??? How is that posssible?! :O ♥♥♥

Kočky :DDDDDD

Já se letos chystám na PENTATONIX, ale Selana by mohla být taky dobrá! Jen ji tedy moc neposlouchám no.. :D Ale mám ji ráda jako herečku! :)

Hele tyhle lidi jsou úplně všude, ať se hnu kamkoliv najde se nějaká specialitka, jako tahle holka... O.o To se prostě nedá nic dělat! :)

Hokej je srdcová záležitost! Bohužl, jsem doma jediná, kdo to chce sledovat, takže letos jsem celkem mimo sledování a většinou se musím spokojit jen se zprávami o výsledcích od mých kamarádů...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement