Best Friend Tag /w Nikki 2

18. march 2016 at 0:00 | Crazy Jull |  TAGs
Salut.
Jak už jste si mohli všimnout, tak jsem kamarádka s blogerkou Nikki Allen. Před pár dny jsem zveřejnila náš best friend tag a slibovala jsem Vám, že bude i další díl. Tak tady ho máte! :* A abych nezapomněla, zase se Vám předem omlouváme za tunu smajlíků, hvězdiček, komentářů a podobných vsuvek.

7. Kdybyste uvízly na opuštěném ostrově, co by si ta druhá vzala?
J: Tak když nepočítáme všechny ty potřebné věci jako jídlo, pití a oblečení, Nikki by si určitě vzala knížky. Co by tam asi jinak dělala, bez nich, že? Napsala bych, že by si tam vzala i mobil a notebook, ale to by jí tam bylo asi k ničemu, takže asi tak... :D To tedy počítat nebudu. Rozhodně by si tam vzala soupravu na psaní (píšu to takhle, aby se to mohlo počítat jako jedna věc). Přeci blogerka bez psaní by nebyla blogerka. Popravdě, už mě nic nenapadá, což je doufám v pohodě, protože Nikki teď taky přemýšlí, co by si tam vlastně vzala. :D #ComplicatedQuestion.
N: Takže. Taky hned v první větě zmíním, že potřeby pro přežití, do kterých ve svým případě počítám tak asi milion věcí (včetně dek, baterek, nádobí atd. :D) nebudu počítat, protože bychom tu byli ještě zítra. Myslím, že Jull by si taky určitě vzala věci na psaní a tunu papírů a nějaký knížky, a pokud počítáme zvířata, tak určitě svoje kočky. Teď mě napadly kaktusy, ale ehm, na opuštěným ostrově asi ne, co? :D Mám pocit, že bychom ani jedna nevydržela bez mobilu a notebooku, a já bych ještě přibalila WiFi síť a tak, a asi bych prostě doufala, že tam bude nějaký krásný hotel se zásuvkami a vanou a tak. Jsem v tomhle brutálně nepraktická, takže bych to shrnula asi tak, že na opuštěném ostrově nikdy nehodlám "ztroskotat" za jiným účelem, než na dovolenou. Viď, Jull?
Komentář Jull: Hodlám si ten mobil tam nabít klidně i přes citron, ale... Prostě. Mi. Bude. Fungovat.

8. Co nejvíc obdivujete na té druhé?
J: Nejvíce na Nicole obdivuji, že si jde za svými cíli, i kdyby měla zničit u toho cíle druhých. Vždy nějak dostane, co potřebuje a chce, i kdyby kvůli tomu měla pracovat 25 hodin denně. Je sebevědomá a nebojí se vyjádřit svůj názor před ostatními a když jí něco napadne, nikdo jiný nemá šanci už tento nápad zničit. Takovou schopnost já třeba nemám a upřímně, hodila by se. :D
N: Ehm, ehm, děkuji. :D No, já na Jull zase obdivuji to, že se dokáže držet nějaké činnosti, věci nebo tak. Třeba na blogu. Dokáže se prostě donutit něco napsat, i kdyby byla půlnoc a nebo měla na práci dalších milion věcí. Taky dokáže chodit včas, což mi fakt nejde, a navíc mě vždycky dokáže rozesmát, což obdivuji, protože je to občas fakt náročná práce. Obdivuji, že dokáže být tou nejlepší kamarádkou, ať se děje cokoliv, i když zrovna vraždím všechny kolem sebe, abych si splnila své sny a naplnila své cíle. Uchm, prostě má výdrž. :D :*

9. Máte něco, co vás spojuje?
J: První věc, která se mi teď vybavuje je řetízek Jin & Jang. Ona má černý a já bílý. Prostě nás nikdo nerozdělí stejně jako nikdo nemůže oddělit Jin Jang. Vždy v té bílé bude černá a v černé bílá. A stejně tak vždycky v mém srdci bude místo pro Nikki a naopak.
N: Takže já budu méně poetická, protože mě se vybavují všechny věci, které máme obě rády. Kočky, seriál Pretty Little Liars, různé zážitky, které spolu máme, filmy, co jsme je spolu viděli v kině a písničky, které jsme si zpívaly na ulici. Taky máme některé společné sny, týkající se třeba blogu. (A blogování všeobecně.) Taky jsme chodily na stejnou školu, takže máme tisíce vzpomínek. Spojuje nás toho tolik, že už to fakt nejde zničit, aby kdyby se někdo fakt hodně snažil. :)

10. Kdybyste měly příležitost poznat kohokoliv na světě, koho by si a druhá vybrala?
J: Hned se mo vybaví Adam Lambert, kterého Nikki ráda poslouchá. Či Taylor Swift a Taylor Lautner. ALE. Nikki mluví hodně ještě o pár celebritách, například Keegan Allen a Shay Mitchell ze seriálu Pretty Little Liars jsou hodně probíraní. Nikdo z nich ovšem nemá na Sashu Pieterse. Je vidět, že ji Nikki strašně moc obdivuje a pořád o ní mluví. Já mám Sashu také ráda, takže jí v klidu nechávám se vypovídat. :D I když mohla by trochu zmírnit s tou Emison no. Takže jsem si stoprocentně jistá, že by si zvolila právě Sashu (také z Pll).
N: Bingo! No, já to budu mít asi těžší, protože Jull ne že by byla *posedlá* jednom jedním člověkem, ale má jich asi 20, takže vybrat jednoho je dost... ehm... nemožné. Ale rozhoduji se mezi Harrym Stylesem a asi 10 lidmi z PLL. Uah, no, asi vyberu Harryho, i když poslední dobou básní i o herci jménem Dylan O'Brien. Těžký rozhodování, no. Trefa?
Komentář Jull: Trefa! I když jsi zapomněla na Joshe Hutchersona no... :'D
Komentář Niki na komentář Jull: Hele, jako, kdybych měla vyjmenovat všechny celebrity, které bys ráda poznala, musela bych tu spát další týden. Ale na Joshe, samozřejmě, myslím, neboj.
 
11. Jaká je vaše oblíbení aktivita, když jste spolu?
J: Myslím si, že toto je vážně lehká otázka. Nejvíce si povídáme, ale není to jen obyčejné povídání, my totiž pořád hrajeme nějaké hry. Na pravdu, marry fuck kill, kdo umře... A u toho se vždycky dostaneme asi tak k dalším 50 tématům, takže nám všechny ty otázky dlouho vydrží. :D
N: Jull má naprostou pravdu, ach, ty naše hry. :D Abych se neopakovala, většinou, když jsme spolu, tak někam jdeme. Ať už se projít, fotit, nebo do kina, když jsme v Praze. Párkrát jsme byly i na jídlo. A taky často sledujeme Pll, samozřejmě. A dalších asi sto dvacet filmů. Ehm. A taky vždycky, když u sebe přespáváme, mojí oblíbenou aktivitou je donutit Jull nespat co nejdéle. :'DDD #FriendshipGoals

12. Hádáte se?
J: My? A hádat se? Nikdy! Jo a Nikki, mohla bys mi sakra říct, proč se se mnou nikdy nehádáš? Jako, co si o sobě myslíš, že se se mnou jako nebudeš hádat? Tsss.
N: Já co si o sobě myslím? Jediný člověk, který se tady se mnou odmítá hádat jsi ty. Takže si, prosím, nevyskakuj, ano? Ach jo, známe se tak dlouho, už to začíná být nuda, shodnout se úplně ve všem...
Komentář Jull: Jako jo no, už bychom se měly prostě pohádat... řekněme si to na rovinu. Tý jo, jsme fakt hrozné, takhle se nehádat, no, co to je? Btw. Hanna se vyslovuje [Hena]...
Komentář Nikki na komentář Jull: Tak to teda ne! Vyslovuje se to [Hana]. A kdyby sis náhodou nebyla jistá, když už jsme u toho, že se ve všem tak hezky shodneme, EMISON je o 1237890% lepší než Paily. Muhahahahaha.
Komentář Jull na komentář Nikki: Tak a teď se s tebou jako nebavím. NEKA! PAILY je best!
Komentář Nikki na komentář Jull na můj komentář: Děláš si srandu? Jak to vůbec můžeš říct? TY se se mnou teda NEMŮŽEŠ přestat bavit, protože JÁ se přestanu ka s tebou, víš? A máš to. Emison je láskaaaaa!
Komentář Jull na komentář Nikki na můj druhý komentář: Paily.
Komentář Nikki na komentář Jull na můj komentář týkající se EMISON: Are you fucking kidding me? Já už u tebe prostě nebudu spát. *ďábelský smích*
Vysvětlení od Nikki: NE, my dvě se NIKDY nehádáme. Prostě nikdy. Teď nám dejte chvíli na to, abychom si vyříkaly Emison vs. tu druhou VĚC a pak budeme pokračovat. Pokud se teda u toho nezabijeme. Hih.
Jull: PAILY!
Jull: Hele, radši to končíme, už tak se nás určitě bojíte. :D
Nikki: Jasný, nechceme vás děsit, milé děti. Takže z tohohle článku chci, abyste si odnesli jednu důležitou informaci. EMISON je prostě nejlepší. :) A teď umýt zuby, vyčůrat a spát.

Je t'aime.
-CrazyJull

PAILY JE NEJLEPŠÍ!
 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Natálie Natálie | Web | 18. march 2016 at 15:29 | React

povedené.. :)

2 Natálie Natálie | Web | 18. march 2016 at 15:29 | React

povedené.. :)

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 18. march 2016 at 19:17 | React

To je moc pěkné, kdysi jsem měla kamarádku a byly jsme stejné jako vy tady :-D

4 ➳ whatwelivefor ➳ whatwelivefor | Web | 18. march 2016 at 19:19 | React

Nejdřív bych ti chtěla poděkovat za milý komentář na mém blogu :) tvuj blog na mě taky působí hodně sympaticky :)
Musím říct, že je to skvělý nápad dělat spolu tagy :) ! hodně mě to pobavilo. nabíjet mobil přes citron? peckovej návrh :D .. též obdivuji vlastnost umět si jít za svými sny, tiše to tvé kamarádce závidím.. :D jsem ráda, že PLL máte stejně rádi jako já.. viděli jste 20 epizodu?
Dylan O'Brien? miluju ho, ráda se dívám na rozhovory s nim, přijde mi takovej prostě fajnovej vtipnej boží roztomilej člověk :3
Máte s kamarádkou moc hezký vztah :)

5 cedor cedor | Web | 20. march 2016 at 15:18 | React

Moc hezké :) také mám mezi blogery pár přátel a to Cincinu a Whirpy a jsou to skvělí lidé!

6 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 20. march 2016 at 15:27 | React

Děkuji :)

7 Beatricia Beatricia | Web | 20. march 2016 at 17:10 | React

Best Friend Tag je výborně zpracovaný a originální. Je to hezké přátelství, jaké se vždycky nepovede. Proto je tak cenné. Tak ať vám to dlóóóuho vydrží.☼☼☼

8 all-is-magic all-is-magic | Email | Web | 20. march 2016 at 17:33 | React

hihi, ta poslední otázka :DD Upřímnost nade vše :D

9 Hannah Hannah | Email | Web | 27. march 2016 at 15:50 | React

to s tím hádáním nakonci to zabilo :-D :-D :-D Krásný rozhovor! :-) :-) Přečetla jsem si obě části :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement