Best Friend Tag /w Nikki

12. march 2016 at 21:35 | Crazy Jull |  TAGs
Salut.
Sedím v mém polouklizeném pokoji s mojí nejlepší kamarádkou a blogerkou Nikki Allen. Konečně po dlouhé době u mně přespává a my si díky tomu můžeme dlouho povídat, dělat kraviny a dokonce i společně psát! Rozhodly jsme se pro tag, protože to je asi nejlepší typ článků pro dvě osoby, ne snad? Těším se, až zjistíte něco více o nás dvou a našem přátelství. Do komentářů mi potom určitě napište, jak to máte s vaší kamarádkou Vy. :) Jo a předem se omlouváme za všechny smajlíky, závorky, hvězdičky, uvozovky, komentáře, komentáře na komentáře a v nakonec komentáře na komentáře na komentáře. *logic*
 
1. Kdy a jak jste se seznámily?
J: Naše první setkání si pamatuji jen já, byl konec páté třídy a já jsem se nějakým způsobem začala bavit s jednou holkou z céčka. S tou se bavila právě i Nikki. Po škole jsme spolu šly na hřiště blízko školní budovy, tam jsme si sedly na lanovou prolézačku a povídaly si. Nikki na mě působila sympaticky, ale stejně z našeho prvního seznámení si nejvíce pamatuji, že se mi nelíbily její boty.
N: Tak to teda nene. Možná to bude znít divně, ale já si naše první setkání pamatuji úplně jinak. A taky si myslím, že to bylo o několik měsíců později. :D Bylo to začátkem 6. třídy, vlastně hned 1. den školy. Přišla jsem nová do třídy, ve které už Jull byla a zeptala se jí, jestli si k ní můžu sednout. Ehm, ehm, řekla NE. Že si prý k ní sedne někdo jiný. Tak jsem si sedla sama, a překvapivě, i ona zůstala nakonec sedět sama a já byla hrozně dotčená a no, řekněme, že naštvaná. Hned první den. Hah. Takže tak.
Komentář Jull: No, na začátek jsem dotčená, že si nepamatuješ naše první setkání. Jinak, to není moje chyba... Já vážně myslela, že vedle mě budě někdo sedět. Teď bych dala cokoliv, abychom spolu seděly. :P
Komentář Nikki na komentář Jull: No jasný... Beztak se ti prostě nelíbily moje boty. Kdybys řekla jo, mohly jsme se začít bavit tak o půl roku dřív, ty moje pako.

2. Kdybyste mohly jít kamkoliv na světě, kam byste šly?
J: Já osobně moc dobře vím o jedné zemi, kterou by Nikki vážně moc, moc, moc ráda navštívila. Překvapivě to je USA- ten její dizajn na blogu o tom také něco ví. Dokonce mě zatáhla do programu pro au pair! Ale cestovat s Nikki a ještě k tomu v USA by bylo prostě super! I přes všechny ty děti.
N: Stejně pořád nechápu, jak jsem tě mohla zatáhnout do hlídání dětí, když nemáš ráda děti, ale co už. Bavíme se o cestování, že jo. Vím, že nebýt mě, nejvíc tě táhne (a vždycky táhla) Velká Británie, a to hlavně Londýn. No jo, ale uznejme, že americký sen, je americký sen... A taky se spolu musíme podívat do Francie, že jo.
 
3. Máte pro sebe přezdívky?
J: Samozřejmě, že máme. A kolik! Prosím, seznamte se s Raňuňou, Raňuňací magorovitou veverkou a Řeřichou! :* Jinak na význam se neptejte, to byste tu seděli hodně dlouho.
N: A že by třeba něco, co se týká mého jména? Ne, tak teda nic no, Dvojňuňo. (*ďábelský smích*). Měla jsem pro tebe ještě asi dalších 5 přezdívek, ale samozřejmě, že si na ně teď nevzpomenu, viď.

4. Co vás nejvíce šve na té druhé?
J: Takže... předtím než začnete číst odpovědi na tuto otázku, dojděte do kuchyně a připravte si popcorn. :* Za ty roky co znám Nikki, jsem měla veliký štěstí, poznat všechny její dobré i špatné vlastnosti. Jelikož je i Nicole člověk, ty špatné tam prostě jsou. Kolikrát už jsme se o tom bavily... Upřímně, nejvíce mě štve, že je "trošku" sebestředná. Aneb, cokoliv děláte, z osmdesáti procent to je podle Nicole. Ale naštěstí pro mě, po těch dlouhých letech, ty procenta trochu snížila. :D
N: Pokud jste si nedošli pro ten popcorn, teď máte druhou šanci. Já a sebestředná? No, tak jako něco na tom asi bude. Taky samozřejmě po tak dlouhý době najdu věci, které mi *občas* pěkně lezou na nervy, ale co bych pro ni neudělala, že jo. Takže. Abych byla upřímná, jednou z nejvíce iritujících vlastností Jull je žárlivost. Ať se zmíním o většině svých ostatních nejlepších přátel, má chuť mě zavraždit katanou, a potom hned je. Taky je neskutečně neodbytná, takže 12 zmeškaných hovorů za hodinu nebýval problém Ehm, ale už jsme si to tak nějak vysvětlily. Prozatím. A navíc, tolika věcmi se štveme, ale děláme je obě, takže už si za to nemůžeme ani nadávat. *But I'm only human...*

5. Jaký je váš nejlepší zážitek?
J: Tohle je vážně těžká otázka, například včerejšek byl prostě suprový. Sice jsme mlely obě totální sračky, ale není nic lepšího než si čtrnáct hodin povídat, no ne? Mohla bych psát dál a dál nejlepší zážitky s Nikki, ale myslím, že nakonec stejně budu muset nějaký vybrat, abych vás neunudila k smrti. Takže, dejte mi chvilku, sepíšu je a pak jeden vylosuji... Pamatuji si, jak jsem neměla s kým jít na koncert Voxela a tak samozřejmě jsem přesvědčila Nikki, ať za mnou přijede do toho zapadákova na zpěváka, kterého ani neposlouchá. Chudáci lidi okolo nás... Když jsme spolu, nevíme, kdy bychom měly přestat mluvit... Aneb naše hry na pravdu! Koncert se nakonec mega povedl a naše storky z něho nezapomeneme. Jinak řečeno, Nikki, pls už se nedávej do řeči s naprosto namol lidmi... :D Díky němu jsme se nemohly dostat ven! A když už jsme konečně byly venku, začaly jsme tam zpívat jak dva retardi v Naší ulici a k tomu jsme tančily. Nezapomněla jsem náhodou Vám ještě říct, že v tu chvíli jsme nebyly ani samy?
N: No, dobrý, dobrý. Už jsem ji radši vyhodila od počítače, abych se taky dostala ke slovu. Já si pamatuji, na jednu naší polední pauzu na základce, kdy jsem Jull přemluvila, ať jdeme ven. Koupily jsme si zmrzlinu, kterou se pak Jull málem zadusila a já se jí hrozně smála. Samozřejmě, karma se obrátila proti mě, a v následujících minutě jsem se já na oplátku málem zadusila tou svojí. :'D Pak jsme zorganizovaly něco jako prank call na Jull crushe. Hah. Volala jsem já a jakmile to zvedl, tak jsem to típla. No jo, dotáhly jsme to daleko. Pauzu jsme vrcholově zakončili kamínkovou bitvou, ze které se nám ještě následující týden sypaly kamínky z vlasů a spodního prádla. A ehm, ne, vůbec jsem se nezasekla pod trampolínou a řvala, že nemůžu ven. Kdybyste jenom viděli, v jakém stavu jsme se vrátily do školy a domů. (Už nikdy víc, pls.) Ale bylo to naprosto luxusní. No ne?
Komentář Jull: Hele Nikki, nelži jim tu, ok? Ještě mi říkala další a další příhody, které tam mám napsat. :-). Ani nevíte, jak jsem v tu chvíli s tou mojí crushí byla naštvaná, lol, problémy ze základky.
Komentář Nikki na komentář Jull: No jasný. Shoď to na mě. Nebýt základky, tak se neznáme. Ale ještě teď vidím to naprosto zničený oblečení z toho válení po zemi a sezení ve vysoké trávě. A to ani nechci pomyslet na ty lidi, co tam museli chodit kolem nás. Uffff.
Komentář Jull na komentář Nikki: Nevidíš spíše to oblečení ze dneška po dlouhém válení se v hutích?
Komentář Nikki na druhý komentář Jull na můj komentář: (Pls, nezabíjejte nás.) Hele jako, já to dělala pro fotky. Chudák moje sedřená ruka. Btw. Tvoje dnešní závratě typu "Ale já dolů už z těch schodů nejdu!" asi brzo započítám do našich nejlepších zážitků vůbec. :D

*pauza na půlhodinový výtlem*

6. V čem je ta druhá vážně špatná?
J: Víte, co Nicole vážně nejde? CHODIT VČAS! Ani nevíte jaké to bylo, když jsem s ní chodila do školy a čekala jsem na její příchod už když začínala první hodina. To, že jsem jí před tou hodinou musela říct asi tak bilion věcí a ještě více spoilerů k nejnovějšímu dílu Pretty Little Liars, jí asi nezajímalo. :D Samozřejmě, aby to nebyla Nikki, když k nám včera jela, nezapomněla nestihnout asi tři busy, které jsem jí vyhledala. :-)
N: No jo no. Tak já teda nenapíšu seznam, když jsi na mě vyzradila jen jednu věc. :D Ponořím se trošku do deep sféry a řeknu, že mě třeba hrozně mrzí, že jsi docela špatná v přiznávání sama sobě, že ti něco vážně jde. Kámo, umíš tolik věcí a já bych tě zabila, když mi vyjmenováváš, co všechno ti nejde. Omg. No, a samozřejmě ti moc nejde poslouchání mě v tom, co chci dělat a občas odmítáš spolupracovat, když má být něco po mém, ale už jsme se naučily hledat kompromisy, že jo? :-) Ehm, ehm, ego up, Nikki.
Komentář Jull: *ehm, sebestřednost, ehm* - věta: "Když má být něco po mém". :'D
Komentář Nikki na ironický komentář Jull: Víš co? Táhni. :D Furt lepší, než se podceňovat, zlatíčko. Já se za svoji sebestřednost nestydím. (Bože, bože, to teda zní. No co už. :D)
Komentář Jull na sebestředný komentář Nikki: To je dobře, že se nestydíš, když to tady tak často vytahuji. :'P
Komentář Nikki na komentář Jull ohledně mé nesebestřednosti: Nechovej se, že mám na výběr, jo? Beztak už nás mají plné zuby. (Pokud jste dočetli až sem, máte u mě bezvýznamného zlatého Oscara. Kecám, tak bohatá nejsem. No, fakt ne.)

Ták, první osminu článku máte za sebou. Další zase za tři dny. Když budete hodní, i dříve! No dobře, nebojte se, už Vás čeká jen jeden díl. Možná. :* Pac a pusu, vaše šílená Raňuňa a Dvojňuňa. :*
Komentář Nikki: Jen tak btw. Vždycky musím mít poslední slovo. Docela se divím, že si to nenapsala do věcí, které ti na mě vadí. No, asi už sis zvykla.
Mějte se! :3
Komentář Jull na komentář Nikki: NIKDY nebudeš mít poslední slovo! Darth Vadera na tebe! :*
Ehm, ehm (Nikki se loučí): Hej, hej, hej. Vždyť mě znáš, brouku.
Jull: Lol, si myslíš.
Je t'aime.

-CrazyJull
*poslední slovo, muhahaha*
 

3 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Natálie Natálie | Web | 13. march 2016 at 10:39 | React

skvělý tag.. :) tohle by mě určitě nenapadlo.. :)

2 Ooomarie Ooomarie | Web | 13. march 2016 at 13:13 | React

Ježiiš, tohle je strašně vtipný článek :D Máte s Nicole vážně nádherné přátelství, ať vám ještě dlouho vydrží! :) Na další část se rozhodně budu těšit :D ♥

3 Simix Simix | Web | 15. march 2016 at 19:59 | React

~Čaué~
Zajímavý úvod. Každopádně takovýhle tag jsem na blogu snad nikdy neviděla. tag, kdy by se zapojili rovnou dva lidi. Super nápad :)
První odpověď jako dobrý. Každá má jinou vzpomínku. V obou docela negativum a nakonec super kámošky :3
Třeba si to první setkání nepamatuje a myslí, že první setkání je pro ní to, co psala ona a nebo sis ji s někým spletla a třeba to teda ani nebyly její boty. :D
Ty komentáře na to jsou úplně úžasné :3
Hezky napsané :3 hezky si tu mezi sebou povídáte :3
S tím popcornem mě to dostalo. Dojděte si pro popcorn... Pokud jste si pro ten popcorn nedošli, máte druhou šanci :D :3
Raňuňa a Dvoňuňa :D A ty hádky aneb komentáře :D Holky vy máte dost a já z vás taky :D
Super článek. Po dlouhé době nějaký dlouhý, co mě bavil. Tak hoj :D

4 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 16. march 2016 at 19:03 | React

best friends goals. :D
skvělej tag, skvělej článek, skvělý holky jste. tak to má být. :)♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement