Úspěchy + wishlist 2015

7. january 2016 at 23:55 | Crazy Jull |  Blog
Salut,
v roce 2015 jsem znovu začala psát na tento blog, což bylo mé nejrozumnější rozhodnutí. Za tento se mi podařilo pár věcí, na které jsem hrdá a které mě dělají šťastnou. Za to všechno vděčím jen a jen Vám. Proto si tedy myslím, že si zasloužíte vědět, co všechno jste pro mě udělali.
Mé úspěchy nejsou tak velké jako kdybych vyhrála blogerku roku (ne, že bych se účastnila), ale jsou pro mě stejně důležité.


První bych chtěla zmínit, že dvakrát za minulý rok na mém blogu bylo 106 lidí, což bylo až do dnešního dne rekord. Stalo se to ve dnech 1.11. a 28.11. Ani nevíte, jak moc jsem se radovala. Dosáhla jsem nad 100 shlédnutí blogu a to za ten půlrok práce stálo.
A u komentářů jsem dokonce dosáhla nádherného čísla 48. A bylo to u článku 10 důvodů, proč miluji Prahu. Což takové množství komentářů je pro můj blog také velice netypické.

V listopadu dne 27.11. se stala ještě významnější a podivuhodnější věc. Přišla jsem domů a vidím, že mi píše Nikki. To není tak zvláštní, protože jsme prostě CFF (crazy friends forever). Netypické bylo to, co mi psala. Gratulovala mi, ale já neměla tušení, k čemu, protože obrázek, který k tomu byl připojený a který to celé vysvětloval, se mi nedoručil. Poté mi tu velkou novinku tedy napsala. Můj článek 10 důvodů, proč miluji Prahu se dostal na hlavní stránku blogu! Do té doby jsem netušila, že se to může stát i mně. Článek tam byl asi den, i to pro mě byla jako úžasná věčnost.

Ke konci Vánoc, chvíli před novým rokem, přesněji 28.30. bylo téma týdne Mé druhé já. No a jsem si jistá, že mnozí z Vás stejně jako já, sledují jeden z blogových účtů této domény- tema-tydne.blog.cz. Nejenomže tam můžete hlasovat o téma týdne, ale po každém týdnu vyberou okolo deseti článků, které propagují. A mých Více tváří se tam dostalo. Moc a moc mě to potěšilo, protože stejně jako u předešlého úspěchu se mi o tom ani nezdálo.

Také všem moc děkuji za hlasy do soutěže Světlo ve tmě. Můj text byl sice velice krátký, ale to byl záměr- chtěla jsem to napsat stručně, aby všichni naprosto jasně pochopili, co myslím. Věděla jsem přesně, že by si to nejspíše ani nikdo nepřečetl, kdybych to napsala dlouhé.
Co pro mě znamená světlo ve tmě? Pravé přátele, kteří se vždy ukážou, když se mi něco děje, ale i když jsem naprosto v pohodě. Okolo mě je spousta tmy, depresivní atmosféry, starostí. Ovšem pokaždé, když si na ně vzpomenu, se mi den rozsvítí a jsem pohlcená světlem, které vyzařují pro mě. Nedokáži si představit den bez jejich záře, tak moc jsou pro mě důležití. Každý by měl mít někoho, kdo mu bude svítit na nejtmavší části cesty životem.
Soutěž jsem vyhrála, za což Vám všem moc děkuji. Bylo to snad úplně poprvé, co jsem takto něco vyhrála. Hlavní výhrou byla růžová aroma lampa a moc se těším, až mi přijde, protože já a svíčky a růžová rovná se Jull v dobré náladě.A teď k druhé části článku a to něco na způsob poloročního haulu. Konkrétně jde o splnění wishlistu. Nakonec se mi povedlo koupit si, případně dostat, všechno, co na něm bylo.

První věcí byl CD přehrávač, který jsem dostala čirou náhodou. Babička ho našla někdy zahrabaný a nepoužívala ho, tak mi ho dala. Sice funguje jen se sluchátky, ale alespoň něco, ne? Navíc mi konečně jdou přehrávat CDéčka i na počítači, takže i to beru jako splnění tohoto cíle.

Dalším na seznamu byl gramofon, který jsem si koupila za své peníze. Vybrala jsem si červený, ale má takový nádech do oranžova. Bohužel teď je na reklamaci, kvůli častějšímu výpadu repráků- prostě mi to někdy hraje strašně potichu. I tak jsem ale ráda, že jsem si ho pořídila. Dala jsem za něj 3 000kč.

V srpnu jsem si z půlky peněz také pořídila Instax Mini 8- červený. Už jsem sice spoustu fotek zkazila, ale když se nějaká fotka vážně povede, mám z toho neuvěřitelnou radost. Stál mě 2 000kč.

Stíny na obočí hodně používám a paletka, kterou jsem dříve používala, na lidi působila do červena a kdo chce mít "červené" obočí, že? V jednom obchodě jsem našla řasenku na obočí, ale musím říct, že mě nenadchla- někdy vyjde recenze. Našla jsem ovšem naprosto úžasnou paletku asi za dvě stovky. Do toho jsem dostala k Vánocům od tety další, která má v tom gel, takže obě dvě paletky kombinuji.

Přenosná nabíječka. To je přesně to, co jsem potřebovala. Dostala jsem jí k Vánocům od babičky, ale myslím si, že jí vybíral táta, protože on je přes to takový odborník. Ještě jsem jí nevyužila, jednou jsem už byla blízko, ale nevěděla jsem, že si k tomu budu muset nosit svoje USB, protože to, které bylo k té nabíječce má jiný konektor. Takže každý ráno si vždy musím hodit to USB z nabíječky do tašky, ale zvládám to.

EOS balzám na rty. Těch mám asi sedm, myslím si, že od zařízení wishlistu jsem si koupila tři. Je to prostě taková moje láska. Bohužel, teď si nic na rty nedávám, jen někdy rtěnky. Je to kvůli tomu, že mi balzámy v zimě až moc hydratují rty, až je mám rozpraskané. To je noční můra pro člověka, co má asi třicet balzámů na rty.

Vinyl/CD. Vinyly jsem si koupila dva- Red od Taylor Swift a The Original High od Adama Lamberta. Také jsem dostala Honeymoon od Lany Del Rey a Badlands od Halsey. Všechny se poslouchají moc dobře. CD jsem nakonec si nekoupila- štěstí, že jsem si napsala to nebo to.

Dalším bodem byl obal na mobil, za dobu wishlistu jsem dostala dva. Be happy od Nikki, ten má strašně zajímavý povrch. Je prostě nádherný, ale to je samozřejmost, když ho vybírala Nicole. A ještě jeden z Primarku od Tess. Z bílím pozadím a motivem Londýna.

Kniha od Johna Greena v anglickém jazyce už je také doma. Koupila jsem si Paper Towns. A ještě jsem je nepřečetla. Mám totiž trochu knižní skluz.

Poslední položkou jsou kaktusy, které jsem dostala od rodičů k svátku. Koupily mi je v Ikee a jsou naprosto dokonalé. Květináče mi ladí z barvou pokoje. Tedy z jednou barev mého pokoje.

Jaké byly vaše úspěchy a co jste si koupily z vašeho wishlistu za rok 2015?
Je t'aime.
-CrazyJull
 

2 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Tereza. Tereza. | Web | 8. january 2016 at 8:55 | React

Gratuluji Ti ke všem tvým úspěchům! :) Rozhodně si je zasloužíš a málokteré blogerce se to povede :) Také jsem ráda, že sis splnila svoje přání. To je důležité.

2 Hannah Hannah | Email | Web | 8. january 2016 at 16:38 | React

já miluji takovéto články. Ráda si je čtu. Moc ti gratuluji k úspěchům. Objevit se na hlavní stránce blogu by chtělo hodně blogerů, i já :-) A ta návštěvnost, krása. úžasné je také téma týdne a samozřejmě hauly.

Já jsem takovýto článek také dělala na svém blogu. :-) Jako rekapitulaci roku, a úspěchy byli zaznamenány i v mém článku o roku 2015 z pohledu návštěvnosti a článků :-) Co se týče wishlistů, tak jsem taky na blogu dělala rekapitulaci :-)

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 8. january 2016 at 18:25 | React

Vcelku dost věcí jsi si pořídila z wishlistu :-) a gratuluji moc k takovým úspěchům :-)

4 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 21. january 2016 at 21:21 | React

Moc gratuluju zlato :33
A děkuji za zmínění ty milouši. :D Ty kaktusy jsou prostě boží! :33
- Nikk

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement