Instagram /Prosinec 2015

13. january 2016 at 0:00 | Crazy Jull |  Photobook
Salut,
další instagramový měsíc máme za sebou a k tomu 80 fotek! Tento měsíc byl dost nabitý z pohledu focení. Několik výletů do Prahy, různé nové věci, focení s kamarádkou. K tomu spousta návštěv mé kočky v mém pokoji. Proto se tedy omlouvám, za delší obsah, ale věřte mi, že lepší je si prohlížet ty fotky a číst popisky, než je ořezávat z instagramu, protože zrušili normální ukládání. A pak je ještě dávat do koláží? No, to je vážně hrozná práce. Ale co bych pro Vás (a pro sebe) neudělala. Doufám, že se Vám mé fotky (i popisky) budou líbit. :)

Na první fotce můžete vidět červenou jahodovou svíčku z Ikei. Stojí vážně málo, takže pokud milujete svíčky a nechcete za ně utrácet velké peníze, víte kde hledat.
Na další fotce je svetr, který jsem dostala od babičky k svátku. Fotila jsem ho kvůli prosincovému haulu. Když už jsme u toho dárku od babičky, tak to celé probíhalo asi takto: "Jull, kam chceš jít?" a já zezačátku jakože nevím, abych nevypadala jako nevychovaná. Nakonec jsem řekla, že bych se ráda podívala do Neoluxoru. No a moje babička na to: "Tak půjdeme do New Yorkeru a pak se můžeme podívat do Gatu a určitě je tu více takových obchodů." Zkráceně, do Neoluxoru se nešlo. (Nakonec jsem se dozvěděla, že jí mamka naočkovala- smích).
Na další fotce je kniha od známé britské youtuberky Zoelly, Girl Online. Ještě jsem jí nedočetla- styď se Jull-, ale je vážně skvělá. Hlavní hrdinkou knihy je blogerka Penny, takže pro mě velice žádané téma. Všem jí doporučuji.

První dvě fotky jsou s tématikou Yankee Candle. Dovolila jsem si totiž koupit si speciální sklěnenou nádobu na menší svíčky od této proslulé značky. Svíčka na fotce se jmenuje Home sweet home. Voní nádherně, trochu po skořici.
Když jsem jela za Petruš do Prahy, čekala jsem na tramvaj přímo naproti Masaryčky, která se mi za normálních podmínek moc nelíbí, ale v tomhle nesvětle vypadala úžasně.Den po Masaryčce jsem čekala s Petruš na tramvaj na Strossmayerově Náměstí. Na to, že byl začátek prosince svítilo slunce a tak jsme se dívaly na tu budovu a Petruš řekla, že bychom si jí měly vyfotit. A tak skončila na instagramu.
O sushi už jsem se zmiňovala v Little Things.
Jak jsem přespávala u Péti, tak jsme se také fotily. Daly jsme můj mobil na tu selfie tyč, což bylo celkem vtipný, protože ty fotky,co z toho vznikly, vypadaly příšerně. Ale třeba tady se mi zrovna líbila. Jinak jsem ta v pruhovaném triko- čtěte jako "jsem ta hnusná".

Potom, co jsem se rozloučila s Petruš jsem ještě měla pár minut než mi měl jet vlak, tak jsem navštívila Palladium, kde jsem si se slevou ISIC koupila Starbucks- Gingerbread latté. Když jsem fotila tuto fotku, už tam tak hodinu nic nebylo.
Do obchodního centra jsem šla ještě za jedním účelem, než trochu promarnit čas- koupit ještě nějaký dárek. No, skončilo to tak, že jsem si přivezla naprosto dokonalý vinyl od Adama Lamberta. Zatím můj nejoblíbenější lp, které mám.
Tyto kaktusy jsem dostala od rodičů k svátku. Strašně moc jsem si je přála a mámě jsem i říkala, jestli bychom spolu nezajely do Ikei. Nakonec tam pro ně jela jenom ona. Jsou naprosto nádherné, jen úplně nevím, jak se o ně mám starat. Nějaké rady?

Na těchto svíčkách z jak jinak než Ikei je vzor růží, bohužel na fotce nejsou vidět. Ty jsem také dostala od rodičů k svátku. Pořád ještě jsem je nezapálila, zatím mi je jich líto. Navác teď trovna mám pomerančovou z Ikei a skořicovou od kamarádky a její mámy.
Překvapivě prostřední obrázek je také s motivem svíčky. Tentokrát je od značky Yankee Candle, sparkling cinnamon. Miluji tu vůni. Také jsem si jí ještě nezapalovala.
Kaktusy, svíčky a pomerančový džus. Jediné, co se k tomu dá napsat je: ♥.

Tyhle fotky všechny vznikly, když jsem šla poprvé fotit s mojí spolužačkou a kámoškou Bárou. Musím říct, že Bára je skvělá fotografka! A já? Amatér. Měli byste vidět její fotky, jsou prostě dokonalé. :)

Můj milovaný Instax Mini 8. Většina lidí s ním fotí, já fotím jeho. I když jednu fotku jsem na tom focení s ním také vyfotila. Díky zimě a šeru se vybarvila trochu hůř, ale má takové své kouzlo.
Nell, Báry pes, Brambora Junior. Tak říkám tomu psovi na fotce. Nell je naprosto úžasná a strašně cute. A oproti většině psům, co znám, poslušná. Jen se trochu nechce fotit. (Představte si emotikonku smějícího se smajlíka. #dilemasesmajlíkamavečláncích).
Další je ze školního výletu z Prahy, po kterém jsme jely s Bárou na náplavku a tohle zábradlí na mě prostě volalo: "Vyfoť mě!" Připadá mi v takovém grunge stylu- možná ale jenom mě.

Tak toto je prosím můj a Báry fandom! Pořád za námi pluli/plavali (co?). I když nastalo pár strašidelných momentů, kdy jsme u nich byly fakt hodně blízko a on se k nim blížil pes a my ho neviděly a oni na něj nás začaly tak strašně hýkat/nebo co to bylo. #Zlélabutě. #Docelacreepy. Nejvíc byly úžasné, když jsme odcházely, tak jich bylo u sebe fakt asi třicet. Mně se je povedlo vyfotit takto, připomínají mi celkem srdíčko.

Tady je pár tmavších fotek z náplavky. Nějaký random most, random schody a můj budoucí domov, pokud se nezruší chemie a fyzika. A také pokud nevyhodí pár učitelů (čtěte jako většinu učitelského sboru).

Další fotky z náplavky. Ta druhá je s mým fandomem. #bestfandom. Jen já tam vypadám trochu špatně. Což se týká i té třetí fotky.

Další z prohlídky Prahy s mojá třídou. Jen škoda, že na té první jsem musela oříznout starbucks, ten tam byl nejhezčí. Popravdě spíše mě mrzí, že ten výhled byl jen krátce, protože jsme hned museli jít dál.
Momentka, kterou vyfotila Anet z fotáku Báry, se mi z fotek líbí snad nejvíce. Prošla ještě malou úpravou barvami- tedy jsem jí dala do filtru. Z leva jsem to já, Maty, Bára, Monča a Kačka. Bylo to foceno na Pražském hradě.
Jako poslední je moje kočka Sísa. Na té fotce mě stejně nejvíce fascinuje ten kolíček, takže pojďme si ho vysvětlit. (Teď se cítím jako magor, ale nevadí). Na adapťáku jsme měli takovou menší hru s kolíčky- už si jí nepamatuji, ale ty kolíčky tam prostě měli nějaký smysl. A já dostala tak nějak růžový a jelikož to je jedna ze čtyř barev pokoje, tak jí mám na světýlkách.

Tuto selfie se Sísou jsem fotila asi deset minut, takže si umíte představit, jak moje milovaná Sisinka byla poté nasraná. Taky tam má takový zajímavý výraz a lá Are you serious?
Na dalších jsou fotky labutí z polaroidu. Radši Vám to říkám, protože většina lidí to nepoznala. Původně nebyla taková tma, ale nakonec to skončilo prostě takto v černém pozadí. Popravdě? Líbí se mi to takto víc.
Také nemůže chybět záchodová selfie ze školy. Jak jinak celá v černém. Netypická byla jen ta boží fialová rtěnka. #duckface.

Nesmím zapomenout na třídní selfie, že? #BestTeam. #PrchachujícíGirls. Na fotce jsem ta s duckfacem. Ano, já vím, jsem vypatlaná. Vedle mě je Baruš a Kačka. A v pozadí fotky samozřejmě Monča. Ta nesmí nikde chybět! (Zase mi tu chybí smějící se smajlík).
Další dvě fotky- Sísa a Sára. Sáry fotka už je trochu starší, protože ta mrcha se prostě nechce fotit. Kvůli tomu, že jsem jí dneska chtěla vyfotit má dost velký šrám na ruce. #AlwaysMilá.

Tyto tři fotky už jsou trochu starší, takže k těm asi nic moc psát nebudu. Spíš nic než moc.

Tady ty fotky jsou z 20. prosince, když jsem byla s mámou, ségrou, Petruš a její mámou a Kačíí s její mámou v Praze. Starbucks jak jinak nemohl chybět. Dále tu máme fotku z Karlova Mostu, kam jsem nechtěla. Prý "Tak kam půjdeme?" A já, že třeba na náplavce není tolik lidí. Kačíí, že někam, kde nejsou lidi. Šly. Jsme. Na. Karlův. Most. #logic.
Jelikož jsme byly dost blízko u stromečku, tak mám je půlku toho stromečku na fotce, protože mi tam vadili ty lidi.

První selfie je z 21. prosince, ze třídní přespávačky, kde mi Baruš zase půjčila její mega boží foťák. Ale přísahám, že už jí s tím tolik nebudu otravovat.
Další byl můj pokus o grunge selfie. Hmm, měla bych se přestat snažit mít hezké fotky.
Poslední je podle mě taková strašně naaranžovaná, ale i tak se mi líbí. Hodně mi připomíná Vánoce. Asi kvůli té kombinaci barev.

Asi hodinu jsem se snažila o fakt dobrou fotku našeho stromečku, který tentokrát překvapivě ségra nazdobila vážně hezky.
K Vánocům jsem vlastně dostala dva vinyly. První je od Halsey a panebože, je modrý! Strašně moc se mi líbí, že má jinou barvu. Totálně jsem to neočekávala. No dobře, myslela jsem si, že bude růžový, ale pššt. Dále tady je Honeymoon od Lany Del Rey.

Jak už jsem říkala, mám nafoceno tak miliardu fotek vinylů. O té trapné selfie se zmiňovat nebudu- představte si smějícího se smajlíka.

Ta jedna deska od Lany má naprosto nádhernou fotku palem uprostřed, takže to bylo jasný, že to tady skončí.
Přišla na mě taky taková selfie nálada očí. Takže tu máte dva z mých pokusů. Jen bohužel díky tomu světlu, vypadají jako šedivý. #super.

Tady je série mých selfies, kde jsem se snažila si zkrátit vlasy před foťákem. Za pár dní si ale vlasy doopravdy nechám ostříhat, jen jsem pořád nejistá ohledně té délky.

Za včerejšek (je 28.12.) mám asi tak miliardu fotek oblohy, ale jen tyto dvě se dostaly až na můj instagramový účet. Během focení oblohy se taky Sisi dostala na parapet, to můžete vidět na třetí fotce.

První dvě fotografie vznikly, když Sisi měla "hravou" náladu. Tedy se mě snažila co nejvíc pokousat a podrápat. No není milá?
A také jsem se nějak rozhodla si pustit znovu první sérii American Horror Story. Takže samozřejmě jsem si nemohla odpusit, to nikde nezveřejnit. Já Murder House tak strašně moc miluji!

Jeden den jsem měla po copánkách vážně skvěle vlnité vlasy a tak jsem toho chtěla využít. Bohužel ten den mi také zrovna nešly fotit dobré selfies. No, ale stejně jsem si to neodpustila a jednu jsem zveřejnila.
Po hodně dlouhé době se mi také podařilo vyfotit mojí kočku Sáru. Konečně.

A rovnou jsem zastihla i Sisinku. Strašně se mi líbí, jak je za tou záclonou.
Na prostřední fotce je sushi, na kterém jsem byla s mamkou a ségrou. Společnost nám také dělaly sestřenka s tetou.
Poslední je momentka z Prahy- den 20. prosince. Holky mi řekly, že bych to měla vyfotit, tak jsem i udělala. Moc se mi ale nelíbila. Po čase mi ovšem připadala čím dál tím lepší.

Tyto fotky vznikly 30. prosince v hutích, kde jsem byla s Baruš. Byla to velice zajímavá cesta, něco více se dozvíte v připravovaném photo článku.


Tyto fotky jsou pořád z 30. prosince. A jak už jsem řekla, uvidíte je ještě jednou a k tomu uslyšíte něco o focení v ten den.
Poslední fotka je též z té cesty, ale už z jiného místa. Strašně se mi líbilo, jak je v tom rybníku vidět ten západ slunce.

O posledních dvou fotkách si nejsem 100% jistá, jestli jsou z prosince, ale měly by být. S Petruš jsme slavily Silvestr společně ještě s mamkami a ségrou. Už si nepamatuji koho, ale někoho napadlo, že se vyfotíme s cukrem u nosu a na zrcátku. Takže pozor na nás!
Ještě máme jednu fotku s rodinou, ale ta byla v horší kvalitě, tak jsem jí tam nedávala.

Je t'aime.
-CrazyJull
 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Tucka Tucka | Email | Web | 13. january 2016 at 17:26 | React

Pěkné fotky, moc ti to sluší :)
Z toho sushi se mi úplně sbíhají sliny, achjó... :D
A ty labutě jsou taky fakt super :)

2 bychristine bychristine | Web | 13. january 2016 at 17:35 | React

Mám chuť na sushi :o
A chci ten pruhovanej svetr teda :D
A víš co mě fascinuje? Ta druhá fotka z 28.12. Je vážně skvělá :)

3 Andey Andey | Web | 13. january 2016 at 20:07 | React

Skvělé fotky :)
Já na instagram dávám jen málo fotek. Ty máš BADLANDS? Já chci taky. :)

4 Simix Simix | Web | 14. january 2016 at 17:35 | React

Většinu těch fotek jsem na isnta už viděla. Posledních pár dní jsem na insta nebyla. :)
Hezky fotíš :)

5 Hannah Hannah | Email | Web | 15. january 2016 at 10:58 | React

fotky jsou moc pěkné :-) Krásně fotíš :-) :-) jo Starbucks ten bych někdy chtěla ochutnat :-)

6 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 16. january 2016 at 14:53 | React

Koukala jsem že jsi na instagramu hodně aktivní :-) to je dobře, alespon mám na co koukat :-)

7 Ooomarie Ooomarie | Web | 17. january 2016 at 12:32 | React

Miluju tvůj instagram, máš tam strašně krásné fotky! ♥
A o ty kaktusy máš tu péči nakreslenou n tom obrázku (taky jsem je včera dostala :D) - potřebují světlo, teplotu minimálně 12°C a málo zalévat :)

8 Ordinary Girl Ordinary Girl | Web | 17. january 2016 at 17:07 | React

Všechny ty fotky jsou tak dokonalé!

9 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 21. january 2016 at 21:38 | React

Miluju tvůj instagram a vždycky si říkám, že bych na ten svůj už taky mohla něco dát. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement