Get to know me for 5 sec /5

27. january 2016 at 0:00 | Crazy Jull |  5 for everything
Salut,
po nějaké době tu máme zase Get to know me for 5 sec, kde budu zase odpovídat na otázky. Pokud Vás zajímá ještě něco jiného, tak se buď podívejte do další dílů- tři z nich v této rubrice další v rubrice My life. A nebo to vezměte jednodušeji a rovnou se mě zeptejte v komentářích. Na všechny otázky odpovím ve speciálním díle tohoto formátu. A všechny blogery a blogerky, které mi položí otázku v tom článku samozřejmě uvedu.


1. Tvůj názor na náboženství?
Před rokem jsem věřila v boha. Říkala jsem si, že docela křesťanství je rozumné. Teď si sice pořád myslím, že tam nahoře něco je, ale abych to nazývala bohem a říkala si křesťanka? To asi ne. Popravdě náboženství je mi docela jedno. Sice je zajímavé si někdy něco poslechnout- třeba buddhismus a hinduismus zní celkem zajímavě. Ale neřeším to. Teď tedy samozřejmě nemyslím to náboženství, které z něho někteří lidé udělali. Myslím, že všichni víte, co myslím- nechci to moc rozebírat.

2. Co si přeješ mít ve své budoucnosti? Co chceš zažít?
Chtěla bych něčeho dosáhnout ve své kariéře. Přeji si, aby to úsilí, co dávám do tohoto blogu mi dalo větší odezvu a návštěvnost a hlavně, abych se více sblížila s blogerskou komunitou. Také dobré povolání, které by mě bavilo. Čímž myslím stát se novinářkou, spisovatelkou a klidně i fotografkou. To s tím focením spíše jako vedlejší práci.
Pokud jde o vztahy s lidmi, chtěla bych se zbavit alespoň části mé sociofobie. Rozhodně chci zažít nějakou skvělou trip s mými přáteli. Když už mluvím o přátelích, tak s nimi být víc času než do teď.
I nějaký vztah by neuškodil, ale to už bych asi chtěla moc. Všichni stejně víme, že jsem forever alone.

3. Jaká je tvoje první vzpomínka?
Upřímně, vůbec netuším, co je mojí první vzpomínkou. Když se ovšem řekne dětství, například když mi byly tři roky, tak si vzpomenu na mojí první velkou dovolenou v Itálii v Bibione. Pamatuji si ovšem jen útržky. Hlavně takové ty autíčka a podobné věci, které se pak různě hýbaly. Prostě blbosti. Také si pamatuji na Septemberfest, jak jsem tam jako malá pořád s babičkou trsala. Ty jo, to už je strašně dávno. Docela mi chybí to, jak jsem byla bezstarostná. Jsem jediná, kdo by se do toho dětství alespoň jen na chvilku vrátila?

4. Kdy jsi nerespektovala své rodiče?
Popravdě, já vždycky byla problémové dítě. A ještě pravdivěji, já nikdy nikoho nerespektovala. Ať se mi řeklo cokoliv, já už jen z principu to neudělala. Dokonce ve školce, když jsem odcházela, se učitelky dohadovaly, kdo mě nejlépe převezl, když jsem zrovna nechtěla poslouchat. Tak jsem se chovala všude. Teď už jsem samozřejmě rozumnější.
 
5. Jaké jsou tvoje cíle na dalších třicet dní?
Více psát na blog, více se dívat na Vaše blogy a co nejvíce si užít život a nebýt pořád jen zalezlá doma. A také bych se chtěla více učit, ale všichni víme, že mi to nevydrží.

Jaké jsou Vaše odpovědi na mé otázky? Máte pro mě nějaké dotazy?
Je t'aime.
-CrazyJull
 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Routha Routha | Web | 27. january 2016 at 6:47 | React

S náboženstvím to mám podobné. Sice jsem úplně nevěřila v boha, ale umím se modlit a tak. Teďka mi to přijde docela nepodstatné, prostě něco existuje.
Držím palce v kariéře, ať se ti povede a taky s tou sociofobií. (Mám ji taky, ale
momentálně se tím snažím nezaobírat i když to zní divně, protože lidi jsou všude...:D)
                      Routha.

2 Hannah Hannah | Email | Web | 27. january 2016 at 18:53 | React

já nejsem věřící, ale jak píšeš, věřím, že tam nahoře někdo je a dává na mě pozor. Musím mít hlavně hodně silné strážné anděle, protože to co už se mi stalo...něco z toho je sice vtipná vzpomínka ale když si pak uvědomím, že to mohlo dopadnout hůře...mé cíle na příštích 30 dnů jsou určitě dozveřejnit na bogu 13. díl seriálu, který píšu, hodit nějakou recenzi, svou tvorbu ale hlavně hledat si práci a zkusit příjít na to, jak si splnit svůj sen :-)

3 Tucka Tucka | Email | Web | 27. january 2016 at 23:28 | React

No, o náboženství jsem nedávno psala celý článek, takže tam jsem se na tohle téma už vypsala. Nejstarší vzpomínka... Možná by se mi mohla vybavit i starší, ale já myslím, že to je můj první den ve školce :) taky bych se do dětství vrátila...
Docela ráda bych, se Tě zeptala, na co bys dala peníze, kdybys vyhrála nějaké velké množství, a musely by jít na nějaký dobročinný účel :D

4 Péťa Péťa | 28. january 2016 at 21:12 | React

Například já věřící nejsem, nevěřim v nikoho (možná tak v sebe.. ach ten egoismus :/ ) ale každopádně při jakémkoli testu věřím na tolik Bohů..
A moje vzpomínka z dětství? Byly Vánoce (asi?) a já dostala plyšáky Boba a Bobka -samozřejmě, že i s tím kloboukem. No a co udělá každé dítě? Narazí si klobouk na hlavu tak, že nic nevidí a začne házet s hlavou (prostě jako tvrdej rocker, víš jak? :D ) No a to bych to nebyla já, aby se mi něco nestalo. Přesně přede mnou byl takový stolek (ani ne metr vysoký) a já jak jsem měla ten klobou a nic neviděla, praštila jsem se hlavou o ten stolek.. To byla řacha.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama