Čekám

25. january 2016 at 21:40 | Crazy Jull |  5 for everything
Salut,
zase jsem se rozmýšlela, do které rubriky tento článek zařadím. Theme of the week nebo 5 for everything? Nakonec to skončilo v mé oblíbené složce 5 bodů. Dneska to bude o pěti věcích, na které marně čekám. Zatímco v mém životě nic nedělám. Zatímco pracuji na mnoha jiných projektech- velice důležitých projektech. Jako třeba, kolik dílů Parks and Recreation zvládnu zkouknout za den. Odpověď pro dnešek je bohužel nula.


1. Vztah
Nevím, jestli to víte, ale už mám tři roky přítele. Je strašně milý, pozorný a chytrý. Pořád s ním někam chodím a vždycky mi přinese umělou černou růži. Všechny holky okolo mě ho chtějí, ale on má oči jenom pro mě. Je to ten nejdokonalejší přítel na světě.
Okey, nebudu kecat, čekám až nějaká zoufalá osoba se bude chtít stát ještě zoufalejší osobou se mnou. #foreveralone. A jelikož se toto nikdy nestane, tak budu zatím co? Smutně čekat. (Když si to tak čtu, zní to dost depresivně. Ale přitom se tu teď tlemím. Možná je to zoufalý smích? Ne-e, to určitě ne...)

2. Dobré známky
Ráno vždy vstanu z dobrou náladu. Jdu přeci do školy! Věci už mám řádně složené v tašce a proto všechno skvěle stíhám. Před každou hodinou si vždycky projdu látku a hned jak zazvoní, vzorně čekám až přijde daný vyučující. Mobil mám samozřejmě vypnutý, však ne asi. Na každou otázku mám správnou odpověď a pořád se hlasím. Domácí úkoly mám týdny do předu udělané. Z testů a zkoušení mám vždy za jedna. Co za jedna, za jedna třikrát potrženou s hvězdičkou a sluníčkem. Hned jak přijdu domů, udělám si další úkoly a připravuji se na všechny hodiny. Večer se vždycky pochlubím svými skvostnými známkami a rodiče jsou na mě tak moc hrdí.
Ne. Ne. Tohle prostě není pravda. Abych Vám to řekla popravdě... když dostanu jedničku, mám naprosto nevyslovitelnou radost, protože většina mích známek jsou...tři, čtyři, tři, pět, čtyři, tři mínus, čtyři. A tak dále. Celé dny místo učení spíše jen čekám, až ke mně dobré známky a inteligence přijde. Mezitím si přečtu Vaše blogu a něco napíšu. Kdo by se přeci učil chemie, že? (Ale teď vážně, s tím učením bych fakt něco měla udělat.)

3. Peníze
Určitě všichni víte, že jsem strašně rich. Prostě si kupuji pořád nový iPhone. Jeden se mi vybije? Pohoda, jdu si koupit nový, na co je nabíječka, ne asi? Normálně každý ráno mě do školy vozí nablýskaný maserati granturismo s. To samé zpátky ze školy. Když už mluvíme o škole, tak poznámky si zapisuji jen a jen do mého zlatého MacBooku. Doma mám asi dvacet Prada kabelek. K tomu dalších deset Chanelek. A to ani nemluvím o mých bytech v Londýně a Los Angeles.
Když si to tak čtu, ani nevím, jestli bych někdy takhle nechutně bohatá chtěla být. Neříkám, že by mi nevadilo být takhle bohatá, ale upřímně na druhou stranu bych byla celkem bitch asi. No, ale toho se nemusím bát, protože pravdou je, že jsem mega socka. Asi si budu muset počkat do dospělosti ne?

4. Čtenáři
Pokaždé, když se podívám na můj toplist na blogu, září na mě obrovská čísla v řádu tisíců. U každého mého článku je minimálně 5k komentářů a všichni můj blog strašně moc čtou a pořád čekají na nové články. Také zbožňují můj instagram a pořád si ho aktualizují, aby nepřišli o nějakou super novou fotku.
A víte co? Je super mít tolik čtenářů a komentářů a všemožných návštěv. Ale já jsem ráda za Vás. Sice Vás nejsou tisíce. Jen desítky, ale rozumíte mi a mým článkům více než tisíc ostatních lidí. Přeci jen však doufám, že pár čísel ještě návštěvnosti přibude, na to si ještě chvilku počkám.

5. Dlooouhé prázdniny
Však pohoda, ne? Ráno vstanu v šest, jdu na sedm hodin do školy a já potom doma mám spoustu času na naučení se všeho potřebného a k tomu se stihnu angažovat na všech sociálních sítích, upravit fotky na instagram také trvá jen chvilku. Do toho ještě mít schůzku s Kim ve hře Kardashian. Nejlépe stihnout podívat se na Vaše blogy a okomentovat články. Poté také pár těch článků a přednastavit a udělat k nim koláže. Také minimálně hodinu si vyžádá dolézání za kočkami. Nesmím zapomenout na chození ven fotit, že? A víte kolik času si vyžádají všechny novinky, seriály, filmy a knihy? Pár minut. Všechny úplně v pohodě stíhám. Dokonce i potřebných deset hodin spánku.
Jsem tak strašně vyčerpaná. Nestíhám se učit, navíc se potřebuji podívat na spoustu seriálů a filmů, abych měla potřebné informace do života. A víte kolik knih mám na přečtení? Nedá se to stihnout. Prostě ne. Do toho všeho škola. Například francouzštině a češtině se budu ráda věnovat. A angličtinu si ráda taky zlepším- pro to by bylo lepší změnit učitelku, ale co. Nic prostě poslední dobou nestíhám, pořádně ani spánek ne. Proto bych potřebovala asi tak roční prázdniny. Bohužel si budu muset vystačit jen s čekáním na ty dvojměsíční.
Tohle byl seznam všech věcí, na které momentálně čekám. Ale proč čekat? Všechno, co jsem tady vypsala není důležité. Je super to mít, ale dá se bez toho fungovat. Navíc, hlavní je nečekat. Pokud chcete dobré známky, učte se. Chcete s někým chodit? Nestyďte se a seznamujte se. Chcete více času? Zorganizujte si ho. Jste na mizině? Sežeňte si brigádu. Toužíte po více čtenářích? Buďte aktivní na a dejte blogu více času. Hlavně NEČEKEJTE.

Je t'aime.
-CrazyJull
 

5 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 25. january 2016 at 21:46 | React

Tenhle článek je naprosto perfektní.
nejvíc si to zabila těmi posledními větami. Máš pravdu.
Hlavně na nic nečekat. :D
Já čekala, až ostatní budou čekat na mě, ale to se nestalo, takže jsem se do všeho vrhla po hlavě a zatím mi to vychází.
Avšak, ehm, spánek...co to je? :D
- Nikki

2 Lucka Lucka | Email | Web | 25. january 2016 at 22:37 | React

Pojala jsi to naprosto parádně. :D Nejdřív jsem přeskočila úvod a rovnou jsem se pustila do čtení, takže jsem zprvu koukala jako blázen na to, jak strašně happy tam všude jsi a všechno vychvaluješ od známek, vztahů a peněz, až pak jsem se ještě jednou od začátku a pořádně začetla a s úžasem jsem četla až do konce. :-) Ty prostě umíš věci napsat tak, jak jsou a ještě to podat touhle super formou. Líbí se mi tvá rada, něco podobného jsem dnes sama vytvořila do článku na téma týdne, který zatím ještě leží v rozepsaných, hlavně je to naprostá pravda. Nečekat je důležité, jen se k tomu spousta líných jedinců jako jsem já, musí umět dokopat. :-)

3 Tucka Tucka | Email | Web | 25. january 2016 at 23:01 | React

Nádherně napsané :) též znám ten pocit, když to, co napíšu, zní depresivně, ale ve skutečnosti se tomu směju :D zrovna mám takový článek v rozepsanych, ale ještě nevím, jestli ho vydat.

Jak jsi napsala, beze všeho, co tu máš uvedené, můžeš normálně fungovat, ale někdy je to, vím, hlavně s bez toho vztahu, hrozně těžké...

4 Sabush Sabush | Web | 26. january 2016 at 17:30 | React

Ach jaj, ja ako to čítam som zlakla už aký máš dokonalý život a že to myslíš vážne! :D Ja tiež radšej čítam cudzie blogy než sa učiť :D

5 Routha Routha | Web | 26. january 2016 at 17:42 | React

Hehe, tak to mě pobavilo :)) Když jsem si četla jedničku- vztah, málem jsem tomu začala věřit :D  Jinak jsi všechno perfektně vystihla!

6 Tessa Error Tessa Error | Email | Web | 26. january 2016 at 18:28 | React

Akoby som počúvala seba :D Čo je celkom smutné, ale aj nie je, lebo sme aspoň dve :D A ako - tá jednotka - čítala som to s ústami dokorán, akože "čooo aj ja chceeem, ako to, že má niekto tak úžasný život a ja nie". Potom sa mi v hlave rozkrútili kolieska a doplo mi, že tento článok je o 5 veciach ktoré chceš a nie ktoré máš, a musela som sa sama sebe smiať :D Nemám čo viac dodať, hovorím, že aj ja chcem to isté :D Držím palce, nech aspoň niečo z toho dostaneš.

7 Simix Simix | Web | 26. january 2016 at 18:50 | React

~Čaué~
U toho prvního bodu vzat, jsem si už opravdu myslela, že máš kluka :D Já teď také nemám.
Je hezké, jak jsi to načala představou.. jako by to byla zkutečnost a zakončila realitou :))
Pořád nový IPhone, tak to bych tě asi hned kopla do prdele. :D
U peněz už to nejde tak moc zbaštit ten začátek :D
S tím instagramem bych se ani nedivila, máš hezké fotky a co se týče článků, tak také. I tento mezi ně patří :D
Dlouhé prázdniny by se hodily :)
No nic hodně štěstí a ahoj :)

8 bychristine bychristine | Web | 26. january 2016 at 19:34 | React

Tendle článek je naprosto geniálně napsaný... Fakt smekám, protože je to vtipný, trochu přehnaný, ale není vůbec trapný.
A souhlasím, čekat na nějakou velkou změnu v životě a nic pro to neudělat je špatný. Ale třeba co se vztahu týče tak tam si myslím, že to sama těžko ovlivníš. Až to přijde tak to přijde :)

9 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 26. january 2016 at 21:08 | React

Taky čekám na vztah, neboj se, nejsi sama :D klub forever alone :D vlastně všechny body máme tak nějak stejně :D strašně se mi líbí, jak jsi tenhle článek pojala :)

10 Vall Vall | Web | 27. january 2016 at 17:58 | React

Pojala jsi to skvěle :D Ironie a pak pravda.
Já zatím vztah extra nechci, spíše tak za rok, dva.
Já patřím mezi lidi, kteří mají docela dobré známky... někdy mě taky ale daná látka nejde.
Já jsem za čtenáře na mém blogu ráda :)
Prázdniny... delší by byly fajn, ale upřímně by mi škola i chyběla :D Teda spíš kamarádi, no.

11 Ilča Ilča | Web | 5. february 2016 at 11:13 | React

Nečekat, dělat pro to něco! :)
Kluka napotřebuješ, potřebuješ mít nejprve ráda sebe, aby měl někdo rád tebe, takže bod 1. Začni makat na sobě
bod 2. nepotřebuješ dobré známky, stačí ti procházet - tím se řídí většina(takže buď buď ovcí, nebo si vymodeluj plán, jak se zlepšit-kdy se učit, jak se učit)
3. peníze nepotřebuješ (nebo mi dej pádný důvod k čemu)- neznám těžší věc, než obejít pár obchůdků, nebo poštu, brigáda na víkend a jsou money(nic není zadarmo) -buď máš čas a nebo peníze
4.možná se zabýváš neduležitostma
5. možná místo seriálů a sledovat sledovanost, by ses mohla jednou za čas naučit :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement