Get to know me for 5 sec /4

10. december 2015 at 0:00 | Crazy Jull |  My life
Salut,
dnešní článek se bude skládat z otázek položenými Vámi. Moc z vás otázky nepsali, ale někteří se našli. První tři otázky mi položila Nikki Allen. Poslední dvě jsou od Lucky. Šestá otázka je od Shock*. Tímto oboum moc děkuji. :3 Dnešní článek není zařazen do obvyklé kategorie 5 for everything, ale do My life, protože otázek jsem obdržela víc. :)


1. Upřednostňuješ lásku nebo přátelství?
Pro mě je přátelství druh lásky. Ovšem kdybych si doopravdy musela vybrat, rozhodně bych si vybrala přátelství, protože když najdete pravé přátele, je to jedna z nejcennějších věcí na světě. Pro mě jsou přátelé jako drogy. Neumím si bez nic představit život. Za to láska, kluci... zamilovala jsem se, to ano. Ale nikdo do mě. Což je docela smutné. Za to přátelství je opětované.

2. Kterých 10 lidí nejvíce ovlivnilo tvůj život a jak?
Nikki, to je velice nenápadná otázka. :D Takže první osobou (neberu to podle pořadí, protože to doopravdy netuším) se stala Nicole. Díky ní jsem začala psát na blog.cz a stala se víc sebevědomější. Naučila jsem se lépe anglicky a našla své lepší a horší stránky. Určitě musím zmínit Petruš, se kterou se znám od svých šesti let. Petruš je jedna z mála osob, která mě doopravdy zná, s ní jsem sama sebou. Mary, moje spolusedící z deváté třídy, mě naučila a pomohla se trochu pohybovat ve větším kolektivu. Je jedna z mála lidí, které mi pomohli být sebevědomější. Kačíí znám od svých tří let a tedy není žádný pochyb, že přátelství s ní na mně také zanechalo stopy. Terka M. Už se s ní bohužel nebavím, změna školy nás odcizila. Ovšem bezpochyby patří do tohoto seznamu. Byly jsme nejlepšími kamarádkami okolo 3. třídy až 5. třídy. V té době i po té době hodně změnila. Díky ní jsem třeba Directionerka, což je číst, která ke mně prostě patří. Bára K. S tou se také bavím od první třídy. Naše přátelství prošlo různými fázemi. Nejvíce mě asi ovlivnila na prvním stupni a ke konci deváté třídy. Kája, moje sestra, mě připomněla, jak moc náladová jsem. Ale také, že dokážu mít ráda děti, protože jí moc miluji. Když zrovna neřve. Nebo mě neotravuje. Další osobu znám tři měsíce a je to Maty. Ten mi ukázal Melanie a Halsey a díky němu jsem vlastně začala poslouchat i jinou hudbu než donedávna. Poslední dvě osoby jsou moji rodiče, po kterých mám většinu svých vlastností, takže je jasné, že je tu zmíním.

3. Kdybys mohla mít teď hned 5 přání a mít jistotu, že se splní, co by sis přála?
Nekonečně a naprosto upřímné přátelství s pár osobami (ano, patříš mezi ně Nicole). Někoho, kdo mě bude milovat. Dále abych byla navždycky zdravá a nikdy už nemusela do nemocnice. Určitě abych se stala uznávanou novinářkou a blogerkou. To je jeden z mých největších snů. Jako poslední přání by bylo pár změn na sobě.

4. Co si myslíš o svatbě? Chceš se jednou vdát?
Nejsem jedna z těch holek, co má představu, jak její svatba bude vypadat. Podle mě svatby jsou až moc klišé. Ovšem samozřejmě jako každá holka, chci se vdát. Ale rozhodně z toho nechci dělat nějaké velké haló.

5. Jsi pro bydlení na vesnici nebo ve městě?
Určitě ve městě. Nejlépe v tom hlavním a to v Praze. No, nevadí mi ani bydlet ve větším městě u Prahy. Ale hned bych to za to hlavní město vyměnila. Myslím si, že bych nikdy nevydržela bydlet na vesnici, to prostě není nic pro mě. Vždyť tam nikdy nic není kromě pár domů. Já potřebuji mít všechno blízko.

6. Nějaký film, který ti změnil pohled na nějaké věci?
Určitě to je film Cyberbully (v hlavní roli Emily Osment), po kterém jsem měla strašnou chuť, zapojit se do boje proti šikaně. Bohužel jsem nevěděla jak, tak jsem založila takový projekt, který se tedy nepovedl. Ovšem do budoucna něco chystám na toto téma. A až budu dospělá, chci se do boje proti této odpornosti zapojit ještě víc.

Jaké jsou Vaše odpovědi?
Je t'aime.
-CrazyJull
 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Cath Cath | Web | 10. december 2015 at 13:04 | React

1. Tak ako ty momentálne uprednostňujem priateľstvo. V láske som sa sklamala už toľkokrát že si niesom istá či vôbec existuje.

2.Zďaleka ich nie je desať len moja mama a kamarátka Laura. Obidve mi pomohli z autistických stavov :D.

3.Za prvé chcem svetový mier. Za druhé si byť šťastná. Za tretie chcem aby mi moje sestry prestali hádzať mobil o našu žulovú podlahu :D. Piate a štvrté si nechávam do rezervy aj keď zvažujem nekonečnú bomboniéru.

4. Popravde som o svadbe ešte nikdy nepremýšlala

5. Vzhľadom na to že trpím neskutočným strachom z ľudí a ich veľkých množstiev zvolím si radšej malú ľudoprázdnu dedink u v ktorej aj žijem.

6. Nepamätám si že by ma niektorý film nejako zmenil. Možno kniha ale film určite nie.

2 Michaela Michaela | Web | 10. december 2015 at 13:06 | React

No, pokud přátelství opětované opravdu je a není to jen plné falešnosti a lží tak potom s Tebou souhlasím :) Můj život hodně ovlivnil táta, a dá se říct že i k lepšímu a i horšímu. Jé tak s tou svatbou to mám uplně jinak, já bych si přála velkou svatbu, abych mohla pozvat všechny svoje přátelé rodinu a ták. Ale samozřejmě, známe to že doba je zlá :D A nakonec moje představy stejně nějak zmizí a bude to malá svatba v utajení - my dva a svědci :D :D Koukám, že jsme fakt uplně jiné, nebo aspoň v tom co tu píšeš, já zase zbožňuju vesnice. Je fakt, že 17 let jsem žila v takovým hodně malém městě. Hodně klidném městě a teď jsme se přestěhovali na vesnice. Jsme teda uplně na samotě, do vesnice koukám jen z okna protože jsme na kopci ale uplně to tady miluju. Ten klid, ticho, pohoda, no prostě... :D
A.. tak rozdílný to zase není, s tím filmem to mám teda uplně stejně. Já teda šikanu nesnáším jakoukoliv. A po tomhle filmu je fakt, že jsem s internetem začala být hodně opatrnější. A vůbec tak jako i v osobním sdílení s lidmi.. Nevím jestli je to špatně nebo dobře ale je to tak...
Holky Ti vymyslely super otázky :) Doufám, že budou i další je to fajn článek :)

3 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 10. december 2015 at 18:26 | React

Děkuju za odpovědi. :)
I ostatní otázky jsou povedené! :3
Jo, nejsem ten typ člověka, co napíše do komentu celý nový článek, ale... no, znáš mě. :D
- Nikki

4 Hann♥ Hann♥ | Web | 11. december 2015 at 12:32 | React

S tím bydlením to máme stejné. Já bych sice asi v Praze bydlet nechtěla, ale už to, že vyrůstám ve městě, na to si člověk zvykne. Já bych se na vesnici asi zbláznila. JE to fajn možná na víkend si odpočinout, ale jinak nic pro mě. S láskou a přátelstvím je to těžké. Taky bych si vybrala přátelství už jen z toho důvodu, že z něho je právě ta láska. Ale na druhou stranu, když láska odejde jsou tu právě ti přátelé, kteří tě drží nad vodou. Pokud najdeme pravé přátele a máme milující rodinu je to jedna z nejdůležitějších věcí na světě a ostatní se nemusí už řešit:) Uznávanou blogerkou bych se chtěla stát asi každá z nás a držím ti palce ať se ti to splní. Já když přemýšlím občas nade mnou, říkám si, kdo by četl ty mé žvásty :D

5 my-feelings-inspiration my-feelings-inspiration | Web | 11. december 2015 at 15:10 | React

Veľmi vydarený článok pekne si to napísala :) Ja zasa bývam na dedine a začína mi to vadiť až teraz kedže mám skoro všetko od ruky.. :/ kedže väčšina blogov už nevedie affs, tak to nebudem ani ja,budem mať len oblúbené blogy tak si ťa pridám a ty môžeš tiež mňa :)

6 Hannah Hannah | Email | Web | 11. december 2015 at 15:56 | React

krásné odpovědi. Musím říci že film Cyberbully na mě také zanechal dojem. Bohužel v dnešní době se to děje stále častěji :-/ :-/ :-( Já bydlím 40 km od Prahy v menším městě, kde sice nenajdu HM, NewYorker nebo opravdu velký obchoďák, ale nic mi tu neschází. V Praze bych asi žít dokázala to ano, ale postavit si domeček sem plánovala u nás ve městě ;-) Co se týká těch přání, tak si samozřejmě přeji být zdravá, šťastná, úspěšná a určitě bych chtěla žít svůj sen.

7 Ilča Ilča | Web | 11. december 2015 at 16:55 | React

1. Já ti nevím, i z těch přátel se vyklubou svině :D
...ale pokud myslím pozitivně, tak ne.

5. Já to mám ooouplně naopak, do hlavního města spíš jen tka si zajet na divadlo atd.. aléé, jináák, spíš nějaký domeček se zahrádkou a dýchat ten čistý vzduch .)

6. To je super, budu ti držet palce, věřím, že projektů ještě uděláš nesčetně, jen se toho neboj, dotáhn out to dokonce  a ještě lépe, pár zaškobrtnutí, to je normálka. ps. nikdo není dokonalý.(jen já :D)

8 Tucka Tucka | Email | Web | 11. december 2015 at 17:54 | React

Ve většině věcí s tebou souhlasím, ale já bych radši bydlela na vesnici. No, nevím, je tam ta příroda, starám se o zvířata, jsem skoro pořád venku, všichni se tam většinou znají...
A u šestky - řekla bych asi Nickyho rodina, dokument :-)

9 Lily Love Lily Love | Web | 11. december 2015 at 19:40 | React

Bohužel někdy neni jistota,zda je přátelství opravdu pravé,například když se na vás vykašle kamarád,kterému jste věřili a mysleli jste si,že snad budete kamarádi navždy :D Melanie mám ráda,Halsey má dobré písničky,ale je mi nesympatická a strašně mě štve :D Taky upřednostnuju bydlení ve městě.Cyberbully je úžasný film :)

10 Monica. Monica. | Web | 11. december 2015 at 20:02 | React

Na druhou stranu, když najdete pravou lásku, je to taky nádherné. Ta otázka je docela sporná, protože hledat ve světe pravou lásku nebo pravé přátelství je docela těžké.
A já bych zase neměnila to naše malinké město u Prahy, žít přímo v Praze bych zkrátka nechtěla, je tam na mě příliš moc lidí :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement