Get to know me for 5 sec

10. november 2015 at 21:40 | Crazy Jull |  5 for everything
Salut,
je tu další článek do rubriky 5 for everything. Minule jste si mohli přečíst o důvodech, proč miluji tancování. Dneska to bude pět různých otázek, na které odpovím. Budu ráda, když i Vy v komentářích odpovíte na dané otázky. Ještě před tím, než začnete číst, navštivte mojí facebookovou stránku. Budu ráda, když dáte like. Pokud máte nějaké fb-blogové stránky, napište mi odkaz, taky je ráda budu sledovat. :) Na mojí fb stránku budu přidávat různé informace ohledně článků a podobně.


1. Tvůj současný vztah? Pokud jsi nezadaná, jaké to je?
Momentálně jsem nezadaná, vlastně už tak 15 let. Vím, že spoustě z Vás přijde jako totální chujovina, když náctiletá holka začne mluvit o tom, jak strašně je nešťastná a jak strašně by chtěla mít kluka, protože jak všichni víme, v tomhle věku to málokdy vydrží. I přesto jsem zamilovaná. Popravdě do dvou kluků. Jedno už tak moc neřeším, jsem do něj zamilovaná asi tři roky a nikdy jsme spolu nemluvili, ani nebudeme. Už jsem si nějak zvykla. Teď spíše řeším toho druhého kluka, což je dost nevyhovující, když se musím vypořádávat se školou. No a zkuste se učit, když pořád vás někdo v té vaší hlavě rozptyluje.
 
2. Jaké jsou tři zajímavé věci o tobě?
Jelikož jsem naprosto netušila, co je na mně zajímavé, tak jsem napsala své nejlepší kamarádce Nicole, kterou určitě všichni znáte. Prý jsem velice neodbytná, když něco chci. To je pravda. Vydržím dost dlouho, abych získala potřebné informace z ostatních. I když z Nicole dostat informace je velice obtížné. Další vlastností je, že se dokážu hádat o čemkoliv. A když tady píšu o čemkoliv, tak to tak myslím. Víte například, že jsme se s Nicole půlroku nebavily a hádaly jen kvůli sešitům do školy? Ano, mám velikou inteligenci. Poslední co asi byste měli vědět je, že miluji Larryho. Chápu, že spousta lidí si myslí, že je to bullshit, ale není. A i kdyby byl, ráda budu shippovat bullshit.3. Jaké jsou první tři písničky, které se ti náhodně přehrají v mobilu? Jak moc se ti líbí a jaký k nim máš vztah?
Prvně než Vám napíšu ty písničky, tak bych vám chtěla říct něco o mém playlistu. Nastahovala jsem si spoustu úžasných písniček- asi kolem 700. Dala je do mého kripl-playlistu na iTunes a synchronizovala. A víte co se stalo? Bylo tam málo paměti, takže jsem vymazala polovinu mých fotek (přičemž většina byla o Larrym) a k tomu polovinu mých aplikací. A jsem z toho vážně "nadšená"! Ještě jedna malá informace, polovinu tři čtvrtě písniček ještě nemám naposlouchaných, stahovala jsem to podle interpretů.
První písničkou je Last Kiss od Taylor Swift. Písnička pochází z alba Speak now. Je pomalá a zamilovaná- světe div se. Upřímně, je pěkná, ale na mě až moc plouživá.
Dále se mi pustila Fireproof od One Direction. Ta byla nazpívána pro album Four. V té době jsem až tak 1D neřešila, takže k této písni nemám obzvlášť zajímavý vztah. Líbí se mi, ale ne tolik jako jiné songy.
My heart is open. Takto se jmenuje poslední song nazpívaný Maroon 5. Do dneška jsem ho vůbec neslyšela, až po ceste domů ze školy. Asi není moc známá, ale mně se strašně líbí a mohla bych jí poslouchat all day, all night.

4. Jaký je tvůj názor na mainstreamovou hudbu?
Abych byla upřímná, tak podle mého názoru, je mainstreamová hudba nejlepší. Poslouchám snad všechno, co zrovna patří do mainstreamu.

5. Jaký je tvůj nejoblíbenější seriál? Jak ses k němu dostala?
Znáte tu příšernou nudu, kdy máte všechny seriály dokoukané a Vy nemáte co dělat? V listopadu roku 2013 se mi to též stalo. Pamatuji si, že do této doby jsem ten seriál nenáviděla. Pustila jsem si tedy první díl. Ten se bohužel po prvních deseti minutách vypnul. Co jsem dělala? Začala jsem prohledávat všechny možné stránky, až jsem našla konečně normální odkaz, kde jsem si ho mohla pustit. Hned jak jsem přestala být nemocná, jsem ve škole hodiny povídala o ničem jiném. Také už jsem měla zkouknutou jednu sérii. Přísahám, že Nicole mě málem zabila. Celý měsíc tvrdila, že je to naprosto kravina. Co se nestalo, nebo spíše stalo? Nicole je teď stejně zamilovaná do toho seriálu jako já. O co že vlastně jde? O Pretty Little Liars. V češtině Prolhané krásky.

Budu ráda za vyjádření se k mému dnešnímu článku v podobě komentáře. Určitě napište odpovědi na dané otázky, abych se i já dozvěděla něco u mých čtenářích.
V brzké době budou zveřejněny další podobné otázkové články, takže kdybyste měli nějakou zajímavou otázku do článku, napište mi jí do komentáře. :)
Btw. Nemám vůbec tušení, jak mě napadl ten název, ale nezní špatně ne? I když čtení toho článku asi úplně pět sekund nezabralo...ale řekněme, že je to metafora.

Je t'aime.
-CrazyJull
 

2 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 pavel pavel | Web | 10. november 2015 at 23:24 | React

Je na čase abys vzala odvahu a tomu prvnímu klukovi to řekla, nebo aspoň naznačila. :)

2 Vali Vali | Web | 11. november 2015 at 6:16 | React

Máš naprostou pravdu :)

3 Wales Wales | Web | 11. november 2015 at 15:53 | React

Pretty Little Liars je dokonalý seriál,sleduji už dlouho a miluji stejně♥. Taky se hádám kvůli blbostem. Pamatuji se, že jsem se jednou pohádala s kámoškou kvůli ohryzku jablka ale to jsem byla mnohem menší :D Písničky znám ale já mám radši Alternativní :)

4 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 11. november 2015 at 17:59 | React

Ty jedna metaforo. :D
Tak proto ses mě ptala na zajímavé věci o tobě? :'D aha.
Vím, že je ze mě těžký získat informace.. :'D Tak promiň, no!
PLL je prostě best FOREVER.
Já si pamatuju, jak jsi mě nutila, ať se koukám a já odmítala. :D
Nice.
Ježiši, asi proto jsme kámošky. :D Jsi šílená. A neodbytná, jak už jsem řekla.
Nový tipy na písničky! Dík! :D Taky jsem si párkrát smazala několik věcí, co jsem nechtěla. heh.
- Nikki

5 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 11. november 2015 at 19:13 | React

Taky jsem nezadaná už 15 let :D
Prolhané krásky miluju, je to ten nejlepší seriál na světě snad :D fakt ho zbožňuju :3

6 Hannah Hannah | Email | Web | 11. november 2015 at 19:23 | React

1) Jsem zadaná :-) a mám kluka, kterej je úžasnej. Takže pocit zamilovanosti trval opravdu dlouho. Určitě bych neměnila :-) JE to můj miláček :-)
2) nejsem typický student - jsme na to moc veselá, občas nerozhodná, a nevydržím být dlouho naštvaná
3)who says od Seleny Gomez - Miluji tuhle písničku, vzkazuje "Buďte sami sebou a neposlouchejte kritiku!"
I want you to know od Zedda a Seleny Gomez - k této písničce vztah moc nemám, prostě párty song
Don't Forget od Demi Lovato - nádherná písnička, moc se mi ve videoklipu líbí, jak začne hrát na tu kytaru a začne pršet. Vztah k ní moc nemám, spíš se mi moc líbí. Ale jako kdyby se se mnou rozešel přítel, tak to bude asi moje hymna :-D :-D
4)bude to znít vážně divně, ale i když pojem mainstreamová hudba neslyším poprvé, tak ani moc nevím, o co jde, ale třeba jí poslouchám :-D
5) Souhlasím s Crazy Jull...na Pll jsem se chtěla podívat už nějakou dobu, ale nějak jsem to odkládala a pak jsem se jeden den nudila a nová závislost byla na světe :-D :-D
5)

7 Sandra Sandra | Web | 11. november 2015 at 20:58 | React

jééj,táto rubrika sa mi začína páčiť!:)
presne viem,aké to je,keď sa ti niekto páči ale ani sa spolu nebavíte ani nič.ja som to tak mala pred rokom a poviem ti,to teda bolo,mňa až depky chytali,keď som vedela,že nie som schopná sa s ním ani normálne baviť.:D mne keď sa niekto páči ja sa ho strašne hambím:D a naopka,keď ma len pozdravil,išla som z kože vyletieť:D našťastie je to už za mnou:)
nemám moc rada také to shippovanie dvoch chalanov.niektoré fotky sú v pohode atď.ale občas to tí fanúšikovia preháňajú.ale Larryho by som nikdy neshippovala. ale je pekné,že si si našla zrovna takýto "pár" a shippuješ ich.:)
ja strašne zbožňujem Teen Wolf!!♥♥♥
dúfam,že budeš častejšie pridávať články do tejto rubriky!:)
a inak,nominovala som ťa do jedného tagu,tak snáď ti to nevadí.:) budem veľmi rada,ak ho spravíš,ale je to na tebe.:)

8 Blondie Blondie | Web | 11. november 2015 at 21:18 | React

1. Jsem nezadaná, ale strašně moc miluji svého nejlepšího kamaráda ;) On to ví a řekl mi, že by se mnou nikdy v životě nechodil, protože ví, že by to byla chyba.
2. Jsem celkem povrchní a jsem na to dost hrdá :D Nedokážu udržet naprosto žádné tajemství - všechno mám potřebu říct dál. Neumím se vůbec vyjadřovat - když se snažím něco říct nikdy se mi to nepodaří tak, aby to mělo ten obsah, co bych chtěla ;)
3. První je I don't fuck with you, která mi vždycky připomenu jednoho našeho trenéra, který ji poslouchá snad ve dne v noci :D Druhá je Imposible - ta mi vždycky připomene moji kamarádku, protože jsme ji vždycky spolu zpívaly :D :D Třetí je Something big a připomíná mi dalšího z našich lektorů, ale je lepší neříkat proč :D
5. Upíří deníky - vždycky jsem si strašně chtěla psát deník, ale nikdy mi to nevydrželo :D Krom toho ráda sleduji, když je Damon s Elenou - jsou naprosto úžasní ♥

9 Lucka Lucka | Email | Web | 12. november 2015 at 11:50 | React

1. Jsem zadaná, s přítelem jsme spolu už čtyři roky a zatím je nám fajn. :) Mnohdy to není idylka, jsme tak trošku protipóly, takže se umíme seštěkat a mnohdy se na spoustě věcí neshodneme, ale na druhou stranu vím, že se o něj můžu opřít, když mám starosti, že tu pro mě je a tak... :)
2. No, to je oříšek. :D Řekla bych, že jsem dost trpělivá, dokážu naslouchat a jsem ochotná, ale zda je to zajímavé, to netuším. :D
3. Shut Up and Dance - Walk the moon, Bound to you - Christina Aquilera, Burn - Ellie Goulding. Já poslouchám spoustu písniček od spousty interpretů, úplné oblíbence nemám, takže většinou prostě z youtube postahuji to, co se mi zrovna líbí. :)
4. Abych se přiznala, budu teď vypadat jako blb, ale musela jsem si nejdřív vygooglit, co je mainstreamová hudba. :D Nicméně, nevím, většinou prostě poslouchám to, co se mi líbí, ať už je to in nebo ne. :)
5. No, to je těžké, já sleduju spoustu zahraničních seriálů, takže ať to bude jakýkoli, rozhodně ne český. :) Asi by to byla Hra o trůny, ke které jsem se dostala přes kamarádku, co mě do téhle mánie namočila. :D Nicméně nemůžu vynechat ani Teorii velkého třesku, to je prostě srdeční záležitost. :)

Bylo to moc pěkné se takhle něco dozvědět o tobě a zároveň si to i vyzkoušet. :) Tohle tvoje 5 for everything se mi fakt líbí! :)

10 Simix Simix | Web | 12. november 2015 at 20:01 | React

~Čauí~
Já na jednu stranu chci mít vztah. Prožívat romantiku a cítit bezpečí, ale bez vztahu si přijdu někdy šťastnější a volnější :) Taky jsem měla chvíle, co jsem chtěla kluka.. především na ZŠ.. jen co jsem nastoupila na střední, tak se to už hrnulo.
Já mám ráda všechny z 1D. Nejvíc Nialla a poslední dobou Liama.. dřív to byl Louis, ale spíš naoko, kvůli kamarádkám... brali to moc vážně a nechtěli, abych jim "brala" toho jejich :D
Já to taky beru docela vážně, ale to neznamená, že se mi bude zakazovat můj  oblíbenec :D
Fireproof jsem poslouchala zrovna teď :D
Já miluji Upíří deníky, ale to už asi víš :)
Tak ahoj :)

11 cincina cincina | Web | 12. november 2015 at 20:05 | React

Tak tenhle článek se mi hrozně líbí:D
1. Jsem také nezadaná. Poslední vztah jsem měla před pár lety a teď je to docela bída:) I když zamilovaná jsem a je to na určité cestě... tak pořád tam není ten impuls z druhé strany. Něco tam cítím... ale chtěla bych slyšet to sladké miluju tě.
2. Nechci zmiňovat tři zajímavé věci o mě, ale jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo shippuje Larry ♥ Sice nejsem shipperka nějak dlouho... tak rok možná? Ale miluju ten pár a věřím tomu, že je skutečný:) Vidím to tam. A nikdo mi to nevymluví.
3. Já mám třeba právě k Fireproof určitý vztah:) Ale nechci moc rozebírat jaký:D
Ke čtyřce moc nemám co říct:D No a u té poslední otázky... já takovým seriálům moc neholduju, i když spousta lidí o nich mluví:)

12 Beatricia Beatricia | Web | 12. november 2015 at 20:10 | React

Hezký tag a zajímavé otázky i odpovědi. Napsala jsi věci, které tě zajímají a máš ráda.  Být ve šťastném vztahu je skvělé, ale když se to kazí, je nejlépe to skončit a být single bez nervů.
Mám mnoho oblíbených písniček i seriálů, každý je něčím výjimečný. ☼☼☼

13 Ilča Ilča | Web | 12. november 2015 at 20:22 | React

hele myslím si, že pokud to není důležité, tak se tím netrap, jako platonicky být zamilovaná a skutečně moc být zamilovaná je taky rozdíl, kdybys byla mega moc(tak do toho jdeš a pak jsi třeba zklamaná nebo ne, ale víš výsledek) takhle jenom čekáš "na nic" nebo spíš na to, než ti ho nějaká vyfoukne...toť dle mě :)
...buď neodbytná, když to chceš, jak v bodě dva a budu ti držet palce a věřím, že tu bude super článek do konce dalšího měsíce :P

14 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 12. november 2015 at 22:08 | React

K těm zajímavostem.. také se dokáži hádat kvůli naprosté blbosti :D
Spíš bych řekla, že je lehké mě vytočit a to pak stojí za to.
PLL jsem sledovala nějaký čas v televizi, když ještě těch pár dílů odvysílali. To byla éra..Zoufalé manželky, lovci duchů a popcorn s máti ve společné posteli.
K lovcům duchů jsem se vrátila, protože se posunul na mém žebříčku oblíbenosti až na samý vrch. Ale jelikož teď už jen čekám na novou 11tou řadu, tak ani pořádně nemám u čeho proležet celý den. Možná je na čase do lhářek znovu ťuknout.
Pět sekund to rozhodně nezabralo, ale název článku chválím, zaujal a proto jsem si ho přečetla.

15 Lily Love Lily Love | Web | 14. november 2015 at 18:20 | React

Konečně někdo kdo má stejný názor na mainstream :D
taky jsem nezadaná a zamilovaná :)

16 Skrytá Skrytá | Web | 15. november 2015 at 18:13 | React

Oh my Larents. :D Tak už tu shippujeme bullshit dvě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement