High school

6. october 2015 at 9:27 | Crazy Jull |  My life
Salut,
jak už víte, skoro přes měsíc nevyšel žádný článek. Nebudu se vám omlouvat ani nic takového, protože to je jen a jen můj problém, ale řekla jsem si, že vám k tomuto článku alespoň napíši na úvod pár důvodů. Prvním je, že jsem neměla náladu a to nemluvím jen o blogu- neměla jsem náladu trávit svůj čas na počítači. Z větší části to také bylo kvůli tomu, že se mi notebook strašně sekal. A potom, co se mi trochu přestal sekat, mi umřel disk, takže už přes týden jsem bez počítače a na mém mobilním telefonu radši psát nebudu. Dále jsem na nové škole a všechno je pro mě nové a můj mozek dostává pořádně zabrat.
Jak jste si všimli, dnešní článek nebude moc propracovaný- píšu ho tajně na hodině informatiky. Bude to spíše nějaká směska věcí o mé nové školy- moje pocity, myšlenky a podobně.


Asi bych se měla stydět, protože zatím se vůbec neučím. Jako někdy jsem se na něco podívala, ale ne že bych si z toho něco pamatovala. Úkoly také skoro neplním a už skoro propadám. Moje známky tedy nejsou nejlepší- z fyziky jsem měla dostat pětku za test, ale naštěstí nám dal jen procenta a nechal to být. Zato z biologie mám čtyřku a chci vidět, jak si to opravím. Což je konec mých špatných známek- takže možná tak hrozně na tom nejsem. Btw. Samozřejmě nepočítám trojku jako špatnou známku, protože to bych jinak musela připsat i matematiku.

Mým nejoblíbenějším předmětem se jednoznačně stalo ZSV- Základy společenských věd. Máme dobrou učitelku, která to téma umí dobře předat, navíc i to téma samo osobě mě baví. Jen moc píšeme a teď máme psát test ze sedmi A4, tak mi držte palce. Dále mě strašně zaujala nepovinná španělština, zní to božsky a nemusím se učit říct tisíckrát jinak písmeno e. Celkem dobrý předmět je i hudebka, prvně jsem sice měla mít výtvarku, ale nechala jsem se přeřadit, za což jsem ráda, protože ty hodiny jsou vážně vtipné. Co se tedy stalo mým nejneoblíbenějším předmětem? Fyzika- učitel nemá zajímavý výklad, všechny nás rozsadil a vůbec se v tom učivu nedá vyznat, protože se řídí mottem: Proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě? Dále vážně nemám ráda angličtinu- v minulém školním roce to byl můj nejoblíbenější předmět, ale teď ho vážně nenávidím. Vše jen kvůli té učitelce, která neumí vůbec mluvit a je nepříjemná i jako osoba. A posledním předmětem, který mě celkem štve je tělocvik- nejsem sportovní typ a tak, ale tělák mi nikdy moc nevadil. Jenže zase máme blbou učitelku, která po nás chce sundavat si všechny náramky a podobně a to mě prostě štve- minule jsem si kvůli ní zapomněla choker ve škole.

Bohužel jsem poslední dobou strašně unavená a dávám právě vinu škole. Minulý rok jsem měla každý den šest hodin a teď mám sedm a je to pro mě zatím nezvyk. Do toho mám v úterý odpoledku- jasně, proč nečekat na tělocvik? A v pátek hodinu a půl španělštinu. A to k tomu musím ještě započítat tři hodiny street dancu.

Co je pro mě jiné než na základce? Když nepočítám to, že jsem úplně v jiném městě, s jinými lidmi a mám víc hodin, tak jsou to určitě přestávky. Na základce jsme se jen tak flákali po třídě, teď ovšem jsem ráda, když dojdu z učebny do učebny- navíc občas máme i pěti minutové přestávky, což mi dost nevyhovuje. To je ale asi tak jediné, co je zatím jiné.

Když už jsem zmínila jiné lidi, musím také napsat něco o kolektivu. Na adapťáku to vypadalo s kolektivem divně- byli jsme dost rozdělení. To jsme sice pořád, ale dost se to zlepšilo, udělala jsem si větší názor na spoustu lidí a celkem jsem se i začala s nimi bavit, což je s mým sebevědomým dost divné. Ve třídě je vážně málo lidí, kteří mi vadí, za což jsem vážně ráda. Dokonce ani nesedím sama, jak jsem se ze začátku bála.

Dále budu moc ráda, když se podíváte na můj polyvore, instagram a tumblr.
To je asi tak všechno, co zatím napíšu, ale klidně se mě na cokoliv můžete zeptat. A pro mé spolužáky, co zjistili můj blog- přestaňte číst ty kraviny co píšu. :D

A co vy a škola?
Je t'aime.
-CrazyJull
 

Be the first one to judge this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Lily Love Lily Love | Web | 10. october 2015 at 20:44 | React

ZSV je taky můj oblíbený předmět a z fyziky jsem ted asi dostala taky 5..i když snad mi dal 4 :D

2 Chloé Chloé | Web | 11. october 2015 at 13:40 | React

Aj ja som mala zlé známky keď som začala na strednej, nie že by teraz boli extra výborné :D ale naučila som sa, ako to na akom predmete chodí a čo sa učiť, držím palce :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement