Summer 2015

16. september 2015 at 0:00 | Crazy Jull |  My life
Salut,
léto je bohužel za mnou a já si zase pamatuji především to, že jsem byla doma a čuměla na filmy a seriály. A teď abych si užívala posledních dnů, dělám co? Přemlouvám se, abych se připravovala do školy, chodím s máti po městě (pro občanku, nakoupit, bla bla bla) a dívám se na The walking dead. A poté, když mám jít spát, jsem na mobilu, protože se bojím jít spát. Aneb to není seriál pro mě. Chci tedy zavzpomínat na prožité léto a napíši vám top 12 zážitků.

1. Day with Petruš / 1. srpna
Setkaly jsme se na Smícháči a nevěděly jsme kam jet. Přijela jsem dřív, ona později. Nemohla jsem se dočkat, až jí uvidím. Hned jak vystoupila z autobusu jsme se objaly a začaly si povídat. Rozhodly jsme se, že navštívíme Anděl. Takže hned jsme v tramvaji narazily na tři divnolidi- já vám říkám, my je přitahujeme. A já s Petruš máme takovou propojenou mysl a vždy víme, co myslíme, takže se začneme ihned smát a víme přesně proč, aniž bychom to řekly. Toho si tak moc vážím. Málokdo přesně ví, co myslím. A je tu další bod, Anděl. Šly jsme do KFC a tam jsme si chtěly dát oběd. Takže jsme si koupily dětské menu. Vedle nás byla asi pětiletá holčička a ani ta si ho neobjednala. A to to ještě zabila ta prodavačka větou: "Jakou chcete hračku?" Dále jsme jen chodily po obchodech a bavily se. Cestou zpátky jsme potkaly asi dalších pět divnolidí. S tím že jsme se tam rovnou s jednou fetkou pohádaly. Ok. Ok. Pak jsem na černo a Petruš ne na černo jely do jiného obchoďáku- tam jsme ale stejně neměly co dělat. Tak jsme šly na procházku. To, že bylo vedro jako kráva radši zmiňovat nebudu. Ale poté, co jsem jí ukázala mou školu, jsme šly na malé hřiště, kam jsem chodila se třídou. Prostě jsme si jen sedly na houpačky, povídaly si a dělaly kraviny. A taky komentovaly toho cápka, co na nás koukal z okna. Nic moc se nestalo, já vím, ale pro mě je jakákoliv chvíle s ní vzácná, protože jich hold moc nemáme.
2. Dubrovník
Cesta tam trvala 4 hodiny. Jeli jsme okolo moře, tak jsme alespoň měli výhled. Dokonce jsme chvíli jeli v Bosně a Hercegovině. Když jsme tam dorazili, všichni jsme se shodli, že je to nádherné. Ty malé uličky měli prostě kouzla. Já jsem pořád myslela na to, že se tam natáčeno Game of Thrones. Ke konci jsme šli k přístavu. Hned před námi byli lodě a za nimi nádherný výhled na baráky a na hory.

3. Skákání z mola
Poslední den před odjezdem jsem se v Chorvatsku bavila s holkou jménem Áďa. Byla strašně fajn, bohužel jsme se začaly bavit jen dva dny před odjezdem. První jsme se jen bavily a ona pak chtěla skákat z mola. Mě strašně baví skákání do vody, jen se prvně vždycky bojím a ne jenom kvůli tomu skákání. Pak mě ale přemluvila. Skákaly jsme společně. Ona s rozběhem a já bez něj. Fakt jsem ráda, že mě přemluvila.

4. Balíky sena
Byla jsem s kamarádkou Kačíí u ní na vesnici. Tam měl někdo soukromé pole plné metrových hranatých balíků. Já měla baleríny, ona žabky. Dostala jsem nápad, že na ně vylezeme. Nesouhlasila, ale nakonec na jeden vylezla. Já na šest. Strašně mě to bavilo. Hlavně to skákání dolů. Sice mi to dvakrát podklouzlo po tom skoku a málem jsem si něco udělala. Ale jak by řekla Cece Drake- málem.

5. Noční bazén
S Kačíí jsme nechodily do bazénu a to ho máme oba. Tedy ne přes dne, ale v noci. Je to úplně něco jiného. Prostě to bylo boží. A první dva dny byla dokonce voda teplá. Ten další ledová, takže tam jsme vydržely jen chviličku.

6. Přespávání
Strašně boží bylo, když u mě přespávala Nicole. Podívaly jsme se na jednu disneyovku, deset dílu Pretty Little Liars, na Mejdan v Las Vegas a Méďu Teda oba dva díly. K tomu jsme byly v bazénu a hrály tu nejdivnější verzi pravda nebo úkol- společně s mojí sestřenkou a sestrou. Vlastně jsme hrály spoustu divných her na pravdu.

7. Den v Praze s Petruš / 6.7.
Dlouho jsem Petruš neviděla a strašně jsem se na ní těšila. Moc jsme si popovídaly, ztratily se na Chodově, schovávaly se v McDonaldu před lidma, bály se výtahů a ztěžovaly si na vedro. Dokonce jsme i nějakou chvíly promlčely, jak bylo vedro. I tak jsme se ovšem božsky bavily. Jako vždycky.

8. Moje narozeniny
Strávila jsem je s Kačíí v Praze. Jely jsme do pár obchoďáků. Zevlovaly jsme na Zličíně kvůli jednomu obchodu, kde stejně neměly, co jsme chtěly. Vyhýbaly jsme se takovým pofidérním "swag" klukům. Třikrát nás na té samé zastávce v průběhu 10 minut zastavil revizor. Pochillovaly jsme si to ve Florentinu, kde nic není a jely na Anděl. Tam jsem konečně našla tu věc, co jsem hledala. Nakonec jsme šly do kina na Jurský svět. Obě jsme ale neměly brýle, a tak jsme musely jít na dabing. Navíc Kačka nenávidí titulky (já je miluji).

9. Méďa Ted 2
Tenhle film mě nejvíc rozsekal. Byla jsem na něm s rodiči, protože chtěli jít na něco do kina. That awkward moment. Nakonec tam naštěstí nebyl nikdo v mém věku. Ale užily jsme si to. Byl to naštěstí dabing- jelikož jsem si zase zapomněla brýle. Dostávali jsme tam všichni nehorázné výtlemy. Kdo neviděl- povinně si to pusťte.

10. Odhalení kdo je -A 'Spoilers'
Probudila jsem se ve 2:45 a čekala na youtube odkazu, kde to mělo dávat. 3:15. Pořád se nic neděje. A tak jsem začala pátrat. Ve 3:30 jsem to našla. A začala se dívat. Jsem strašně ráda, kdo je -A, protože to byla moje teorie. Cece jako Charlotte jako Charles? Geniální! Sice ty časové chyby s Wildenem a Marion jsou strašné, ale při vytváření tak velkého seriálu normální. Sara jako red coat? Boží! Sara jako black widow? To je sice slabší, protože já vždy doufala, že to bude Melissa, ale i tak jsem s tím spokojená. Ta facka, co Sara dostala? Yes! Příběh Cece? Mě rozbrečel, miluji ho, prostě ho miluji. Ty hlášky, co tam zněly byly prostě dokonalé. Co mě ale fakt naštvalo, byl fandom. Je jasný, že nikdy nebudeme 100% spokojení. Tak dlouho jsme čekaly a měly jsme až moc velká očekávání. Ale nadávat Marlene? To jako fakt? V tu chvíli jsem málem odešla z toho fandomu. Naštěstí se objevily další lidi, co měli stejný názor jako já. Dokoukala jsem se na to ve 4:15. Bohužel jsem nemohla přestat myslet, a tak jsme usnula asi okolo tři čtvrtě na šest.

11. The walking dead
O prázdninách jsem se také začala dívat na seriál The walking dead. Bála jsem se- ne těch zombíků, ale té atmosféry. Jsem tím ovšem úplně nadšená, jen bych neměla se na to dívat tak pozdě do noci. Právě jsem u třetí série a děj je úžasný. Těším se, až se budu moc podívat i na Fear the walking dead- na ten se chci dívat po The walking dead.

12. Brigáda
Odpracovala jsem si 60 hodina a jsem na sebe pyšná. Jsem ráda, že mám takovou příležitost a nezmínit jí tady by byl hřích. I když jsem si ten čas úplně neužila, alespoň jsme si vydělala a posbírala nějaké zkušenosti. Článek, ve kterém se dozvíte o mé brigádě více je tady.

Jaké nejlepší zážitky vás potkaly letos v létě? Díváte se někdo na The walking dead? Jaký máte názor na finále Pretty Little Liars?
Je t'aime.
-CrazyJull

 

2 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Ennie Ennie | Web | 17. september 2015 at 18:14 | React

Ten první den s kamarádkou to muselo být fajn :). Úplně jsem si vybavila jednu moji a už se těším až se zase uvidíme :D.
Jej, Dubrovník...tam je krásně. Taky jsem doufala, že mi letos vyjde po dlouhé době moře...ale bohužel :/. Další rok už to musí vyjít! :D

Skákání bylo taky moje oblíbené :D. Jenže pak mi "trochu" vyrostla prsa a už to nebyla taková zábava :D (alespoň né pro mě! :D).

Ale jak by řekla Cece Drake- málem. :D Dobře, napsáno :D :D.

2 Adeel Adeel | Web | 18. september 2015 at 11:24 | React

Je, v Dubrovníku jsem byla také. Bohužel ten den bylo příšerné teplo takže než jsme tam dojeli, mohla jsem svoje oblečení ždímat od potu.
Finále PLL mě docela zklamalo. Čekala jsem že to bude někdo koho by jsme vůbec nečekali. Stejně mi to přijde nějaké divné. Nemůžu se smířit s tím, že když byly holky zavřené v Dollhousu a měli ples, Charles byla Cece. Vždyť měl hnědé krátké vlasy a mužskou postavu !:D Jsem zvědavá co pro nás Marlene vymyslí:)

3 flow flow | Web | 19. september 2015 at 20:02 | React

Joo, tak to odhalení jsem s dovolením přeskočila, jsem prave ve 4.sérii :D.
Tento článek se mi fakt moc líbí:). Měla jsi parádní léto!

4 Chloé Chloé | Web | 21. september 2015 at 12:50 | React

Dúfam, že si si leto užila :) Pekný článok

5 Kačíí Kačíí | Web | 23. september 2015 at 10:14 | React

Je fajn že sis léto užila:)
Taky jsem měla jít na brigádu, ale byla jsem příliš líná pracovat, tak to padlo:DD
The Walking dead je top seriál♥

6 Lily Love Lily Love | Web | 26. september 2015 at 14:51 | React

Teda jsem viděla a moc se mi líbil.V noci bych do bazénu šla strašně ráda :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement