Wishlist 2015

22. july 2015 at 21:20 | Crazy Jull |  My life
Salut,
tento wishlist jsem si vytvořila na druhou polovinu roku 2015. Snad se mi z toho něco splní- ne, nejsem tch věřila, že budu mít všechno. Dala jsem si limit na deset věcí, abych si nenapsala 50 různých dárku pro sama sebe a potom se necítila jako socka, že z toho nemám ani čtvrtku. Budu se snažit většinu koupit na vlastní peníze, jen to bude o něco těžší, protože brigádu mám na dva týdny.

 
1. CD player
Mám asi 10 CDéček a chci si i nějaké dokoupit, ale v notebooku mi nejdou přehrávat. Jediný přehrávač v domě je v kuchyni a tam mi je k ničemu. Tak jsem si vyhledala nějaký levný, nejspíše i přemístný. Malý. Obyčejný. Stát mě bude stát cca. 1000kč.

2. Gramofon
Strašně se mi líbí gramofony, a tak si chci jeden také pořídit. Možná to zní staromódně, ale já osobně si myslím, že na tom nic starobylého není, jen je to starší než iTunes. Navíc mi to připadá jako povinnost, protože pokud se bude hudba kupovat jen na už zmiňované iTunes, svět je naprosto ztracený. Cena se pohybuje okolo 3000kč.

3. Instax mini 8
Také máte rádi ty malé fotky, co vám vyjedou z foťáku ihned po vyfocení? Tak to si určitě pořiďte právě tento! Stojí 2000kč a je i strašně roztomilý. Vlastně za to zaplatím tou brigádou.

4. Stíny na obočí
Zatím používám normální stíny, ale s těmi to nevypadá tolik dobře, takže hledám nějaké levné speciální. Určitě za to dám maximálně 200kč.
 
5. Přenosný nabíječka
Můj minulý mobil se strašně vybíjel, ale ne tak moc jako ten, co mám teď. To dojdu do školy a po první hodině bude na 0%, jak se znám. A to bych jinak nevydržela. Doufám, že jí seženu do 500kč. Pokud tedy máte s nějakou zkušenost a je na iPhone 5s, určitě mi napište- pokud tedy funguje dobře-, abych si nekoupila nějaký šunt, co vypověděl svou službu už před lety.

6. EOS balzám na rty
Mám doma už čtyři balzámy a jsem nadmíru spokojená. Navíc jsem našla obchod, kde se prodávají- pravý. A tak nemusím platit poštovné, což mi ale vynahradí cesta. Chtěla bych Coconut Milk, ale to tam nemají, tak uvidím, co nakonec bude páté v řadě. Stojí to do 160kč (obyčejné).

7. Vinyl/CD
Už dlouho jsem si nekoupila CD (vinyl dokonce nikdy). Samozřejmě o tom rozhodně, co budu mít dříve, jestli gramofon, nebo CD player. Přemýšlím, že si koupím buď 1D, Maroon 5, nebo Lady Gagu. Jsem za to ochotná dát až 600kč (páč vinyly jsou drahé).

8. Obal na mobil
Zatím mám na mobil jen dva- obyčejný a kaktusový. Ještě nevím, jak bude vypadat ten třetí. Buď si ho koupím z ebaye, nebo z nějakého obyč. obchodu- možná Claire's. Stát mě to bude 500kč (snad méně).

9. Kniha od J. Greena v anglickém jazyce
Doma mám dvě knihy v aj, ke kterým jsem se ještě nedokopala. Takže po přečtení těchto bych si ráda přečetla právě od Johna Greena. Rozhoduji se mezi The fault in our stars, Paper Towns nebo Looking for Alaska (Jull, nechceš rovnou vypsat všechny jeho knihy?). Bude to stát do 300kč.

10. Kaktus
Všechny kytky mi buď shnijí, nebo je sežerou kočky, a tak jsem se rozhodla pro mou dlouhověkou nejoblíbenější rostlinu- kaktus. A ano, vážně je to moje nejoblíbenější rostlina. Naštěstí za ní možní ani utrácet nebudu muset, protože soused má asi stovku kaktusů a řekl nám, že si kdykoliv můžeme o nějaký požádat. Pokud to nevyjde, snad mě to bude stát do 200kč. Fakt nemám tušení, kolik může stát kaktus!

Co byste si chtěli do konce tohoto roku koupit vy?
Je t'aime.
-CrazyJull
 

2 people judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Lenka Lenka | Web | 23. july 2015 at 11:13 | React

Já si chci nakoupit hlavně plno novýho oblečení a staré rozprodat na vinted.. Už mám ve skříni moc dlouho stejný věci a už mě to nebaví :)

2 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | Email | Web | 23. july 2015 at 12:17 | React

Zajímavé věci, ale gramofon bych si určitě nekoupila :D
Kdybych si musela udělat takovýto list tak 99% by byly knihy :D ale přenosná nabíječka by se taky šikla, ale ještě se mi mobil tolik nevybíjí

3 Pufflie Pufflie | Email | Web | 23. july 2015 at 14:29 | React

Tak snad to všechno získáš :) Já mám na plánu asi mobil a rádio do auta... :)

4 Lily Love Lily Love | Web | 23. july 2015 at 17:50 | React

CD přehráváč si určitě pořid když budeš mít peníze,protože je to fakt lepší než v počítači a hlavně hlasitější :D Přenosonou nabíječku mám taky v plánu :)

5 Ennie Ennie | Web | 23. july 2015 at 19:17 | React

1+2 schvaluji! :D Tuhle jsem sbalila našim můj starý CD přehrávač...už ho jaksi nepoužívali a mně se dost hodil. Ale jednou si chci pořídit něco lepšího :D. Ale jelikož doma teď moc nebudu a na bytě nechci rušit spolubydlící hlasitou hudbou a stejně bych neměla kam ho dát, tak si pár let počkám. Kdysi se mi strašně líbil takový přehrávač, kde byli 4 CD - vypadalo to super a je to i praktické. Jinak ke gramofonu, doma máme takový modernější i právě s přehrávačem na CD (aj USB, pamětovky)...dost dobrá věcička. Co si chci pořídit je LP moderní hudby :D. Prostě moje LP. Né, ty skvělé staré, co mám po rodičích atak...a už mám jedno vybrané :D a vzhledem k tomu, že je jen o 100kč dražší než normální CD, tak asi mám vybráno i do kterého půjdu :).

Chvíli jsem přemýšlela o polaroidu, ale pak jsem zjistila, že je plno věcí, které chci více. Každopádně je to cool :D. Ale já mám zrcadlovku, takže by to bylo trošku vyhozené peníze a moc bych ho nevyužila.

Jaj Coconut Milk zní super :D.

6 Jannah Jannah | Web | 26. july 2015 at 18:37 | React

K tomu třetímu bodu.. polaroid je sice krásná věc a foťák jako takový není ani tak moc drahý. Viděla jsem kvalitní kousky do 1000, bohužel ty "papírky" co z toho vyjíždějí nejsou zrovna nejlevnější záležitost.. Ale pokud s ho opravdu přeješ, tak jen do toho :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement