Sweet Memories

8. july 2015 at 8:05 | Crazy Jull |  TAGs
Salut,
dneska slavím své 15. narozeniny. Proto jsem se rozhodla přichystat takový menší TAG. Vymyslela jsem 15 otázek na vzpomínky, na které odpovím. Budu ráda, když na ně do komentářů odpovíte také, ale samozřejmě jen na ty, co chcete. Jak jste oslavili Vaše 15. narozeniny Vy? Jestli Vám ještě nebylo 15, jak je chcete oslavit?

1. Jaké televizní pořady jsi milovala, když ti byl 3-5 let?
Když jsem byla malá, ještě se hodně používaly kazety. My jsme jich tedy měli jen pár, ale moje nejmilovanější byla od Maxipsa Fíka. Poté už jsme sehnali nějaké DVDéčka, načež jsem začala zbožňovat Teletubbies. Úplně jsem zbožňovala ten oživlý vysavač. Z dalších dětských seriálů jsem měla ráda Kouzelnou školku, Doktora Toma a Bořka Stavitele. Z pohádek jsem měla ráda Liška a pes- to byla ta nejluxusnější pohádka. Hodně jsem si pouštěla Princezna a Švadlenka, což je jediná barbie pohádka, co mě bavila. V poslední řadě pohádek, alespoň těch animovaných, byla Kráska a Zvíře. Z hraných pohádek jsem měla ráda Kočky a psy. Nevím, jestli se to takhle přesně jmenovalo, ale šlo o to, že psi jsou hodní agenti a kočky zlý vetřelci. Nejvíce jsem ale zbožňovala film Noc v Roxbury. Pořád se na to ráda dívám. Film se dotočil v roce 1999 a podle mě, kdo to neviděl, nemá co komentovat filmy, protože tohle je klasika. Mým oblíbeným filmem byl ještě Číslo 5 žije, což je o robotovi, co začne mít city. V nocích, kdy jsem nemohla spát, jsem se s tátou dívala na Hvězdnou bránu- myslím, že nemusím vysvětlovat, co to je.

2. Jak se jmenovala tvoje první nejlepší kamarádka a jaký je nejlepší Váš zážitek?
Jmenovala se Gábina a poznaly jsme se na hřišti. Nejlepšími kamarádkami jsme byly dva roky- do té doby, než jsem přišla do školky. Náš nejlepší zážitek si nepamatuji, ale vím, že jsme často si dělali bunkry u ní doma.

3. Jaký nejtrapnější zážitek si pamatuješ?
Můj nejtrapnější zážitek neví ani moje nejlepší kamarádky a tak to i zůstane, takže vám povím o mém druhém takovém zážitku. Bylo to asi před dvěma roky a já jela domů příměstským autobusem. Byla jsem strašně unavená ze školy. Vedle mě si sedl sympatický černoch. Za tu jednu půlhodinovou jízdu jsem mu usnula na rameni cca. dvacetkrát. Vždycky jsem se trhnutím probudila na jeho rameni a po minutě zase usnula.

4. Jaký byl tvůj nejhorší převlek na karneval?
Jako malá jsem vždycky chtěla být za princeznu. Každá holčička ve školce jí byla, a pokud ne, tak představovala vílu a jiné postavičky z barbie filmů. Ale ne! Já jí být nemohla, protože máma mi koupila rozkošný převlek. Byla jsem růžová ovce.

5. Měla jsi imaginární kamarády, jak se jmenovali?
Já si pamatuji, že jako malá jsem se "kamarádila" s doktory a policajty. A vždycky jsem si hrála, že jsem jednou z nich. Dalšími mými oblíbenými imaginárními přáteli byli- pozor!- pavouci a hadi. Celkem fail, když se jich teď štítím. Ale nejvíce jsem si hrála s Elkou a Eskou, o kterých ani nevím. To jsem se dozvěděla asi před rokem od mých rodičů. Btw. Když jsem měla imaginární kámoše, bylo mi asi tak 2-4 roky.
 
6. Na jakou dovolenou vzpomínáš nejradši?
Nejvíce se mi líbilo v Itálii v Bibione. Byla jsem tam asi pětkrát. Moře je nádherné. Pláže též. Nejlepší vzpomínky tam mám na September fest, kde byl ten nejhezčí ohňostroj, který jsem viděla. Hned po Itálii vzpomínám na Chorvatsko, přesněji na ostrov Ugljan. Tam jsem byla s mojí nejlepší kámoškou Petruš.

7. Jaký byl tvůj největší problém ve škole?
Mimo třídní problémy alias ping-pong o matematice, tak to byla asi příhoda ze 4. třídy. Dostala jsem svojí asi pátou po známku za rok, za zapomínání. Bála jsem se strašně své mámy, a tak jsem jí přebarvila, ale jelikož ta bílá, nebyla úplně bílá, tak jsem to ještě přelepila. A nalinkovala. Druhý den to zjistila učitelka a místo poznámky za zapomínání jsem dostala třídní důtku.

8. Jak pokročil tvůj playlist od dob, kdy jsi byla malá?
Jako malá jsem ujížděla na písničkách od Dády Patrasové. Na prvním stupni asi 1.-3. třídy se moje oblíbené písničky trochu změnili, ale ne o moc. Přeci jen v době, kdy jsem byla malá, děti ještě neposlouchali Biebera (nic proti němu). Ve čtvrté jsem se už pomalu dostávala do písniček od Rihanny a podobných interpretů, samozřejmě jen jejich starších kousků. V páté třídě jsem se mega totálně zbláznila do Bruna Marse. To pořád přetrvává. Okolo sedmé třídy jsem se zbláznila do One Direction. Pořád je mám ráda, ale nejsem do nich blázen. Teď poslouchám všechny možné interprety. Spíše dnešní doby.
 
9. Jaké domácí mazlíčky, jsi za ty roky měla?
Když nepočítám žížaly v láhvi od vody, tak to byly laboratorní myši. Měli jsme jich osm, ale všechny z nějakého důvodu rychle umřeli. Tedy tu první moje dvouletá sestra uškrtila a druhá udusila mamka v sáčku, protože prý byla nemocná. Asi v páté třídě jsme si pořídili kočku- vybrala jsem jí jméno Sisi. Druhou kočku táta přinesl domů o rok později, protože byla chudáček malinká a samotná- bez nás by umřela. Tak jsme si jí nechali a ségru přemluvili ke jménu Sára. Ty máme do teď. Posledním zvířetem v mojí rodině už je jen sestra Karolína.

10. Jak se jmenovali do této chvíle všechny tvé nejlepší kamarádky?
První, jak už jsem říkala, byla Gábina. S tou už se bohužel nebavím. Moje druhá nejlepší kámoška byla Kačka. Začaly jsme se bavit ve školce, poté jsme se snažily spolu sedět v první a druhé třídě. Už nejsme nejlepší kamarádky, ale nikdy jí nechci ztratit, s ní se nikdy nehádám. Vlastně tyhle narozeniny oslavuji právě s ní. V první třídě už Kaččino místo přebírala Petruš. Ta je mou nejlepší kámoškou do teď. Jen už to není takové, protože jsme měli 4roční pauzu. Mezitím jsem se ve 4. a 5. třídě ve škole bavila s Terkou a Bárou. Pořád jsme chodily ke mně, nebo k Báře domů. S Bárou jsem se znovu začala bavit tento rok a s Terkou jsem se už přes rok neviděla. Po asi dva roky jsem neměla nejlepší kamarádku. Až minulý rok Šáju a Mary. Se Šájou se už taky nebavím, protože šla na jinou školu. Zatímco s Mary se naše přátelství tímhle rokem ještě zlepšilo. Bohužel už opouštíme devítku a bojím se, že jí ztratím. Tenhle rok se po čtyřech letech hádání se a usmiřování stala i Nicole.

11. Jak jsi vypadala jako malá?
Pořád jsem nosila klučičí oblečení po bratranci. Navíc jsem měla krátké vlasy. Jen se na to podívejte samy.

12. Jaký je tvůj nejhorší zážitek ze školy?
Rozhodně, když mě ve 4. a 5. třídě šikanovali.

13. Jaký je tvůj nejhezčí zážitek ze školy?
Pokud se to bere jako se třídou, tak je to jednoznačně rozlučka. Jestli-že to má být ze školního prostředí, tak jak jsme místo florbalu mohly hrát s Mary fotbálek. Nebo třídní selfies. Sabotování hudební výchovy a finanční gramotnosti.

14. Co jsi udělala nejvtipnější z doby, kdy jsi byla malá, ale ty si to nepamatuješ, zatímco tvoji rodiče se za to stydí?
Když jsem byla asi v první třídě, tak jsem šla někam po chodbě a ředitel (který byl téže dědečkem jedné mojí kamarádky), tak mi řekl: "Julčo, tam nechoď." a já mu na to odpověděla: "Já si mohu jít, kam chci." A šla jsem dál. On se naštval a zařval na mě, že tam prostě nepůjdu. Tak jsem se s klidem otočila, řekla mu, že tedy ok. Prošla jsem okolo něj. Potom doma mi máma říkala, že mu nesmím odporovat, že je to ředitel. Já na to jen: "Vždyť je to jen nějaký školník, děda Sáry."
 
15. Jaký dárek ti udělal největší radost?
Určitě jsem měla radost za Notebook, který jsem dostala tak před třemi roky. Ale největší radost jsem měla asi tento rok, když jsem dostala iPhone 5s, po kterém jsem tak dlouho toužila. A velikou radost mi také udělala malá knížečka s citáty o přátelství od Nicole. Samozřejmě se mi líbily skoro všechny dárky, které jsem dostala.

Je t'aime.
-CrazyJull
 

1 person judged this article.

Poll

I was here...

» ♥ «

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 8. july 2015 at 9:53 | React

Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, hlavně štěstí, zdraví, dobrou náladu a splnění všech tvých přání, i těch nejtajnějších.
Ten tag je moc hezký a ta tvoje fotka je sladká. ☼☼☼

2 Amazonka Amazonka | Web | 8. july 2015 at 10:01 | React

Já jsem své patnácté narozeniny oslavila úplně stejně, jako všechny ostatní. Nijak lol. Jinak všechno nejlepší, samozřejmě.
"Teletabíz" jsem zbožňovala taky. Hrozně :D

3 Simix Simix | Web | 8. july 2015 at 10:55 | React

Ahoj, prvně bych ti chtěla popřát všechno nej. Dobrý nápad na článek :3 😆
Myslela jsem, že své patnáctiny oslavím nesvšedně, ale byly obyčejné, klasika... Tak snad osmnáctiny oslavím trochu víc. 😅
Jó, kazety...
Liška a pes...to asi neznám.
Já sledovala Kouzelnou školku, Krtečka,...
Plno pohádek a filmů, co jsi zmínila ani neznám. Hvězdnou bránu jo :)
Já už ai ani nepamatuji, jak se má první BF jmenovala, ale měla jsem :3
Jáj, milý trapas :D
Já jich měla, někdy napíšu na blog.
Růžová ovce? 😁
Já byla za vílu a asi za indiána :D
Pavouci a hadi? Imasginární přátele? 😱
V Itálii v Bibione jsme byli taky :)
V Chorvatskuv jsme byli taky, ale dlouho jsme nebyli nikde.
Za zapomínání jsem také mívala poznámky :)
Myši? Jáj chudáci..
My měli hromadu koček 😺 a rybky 🐡 ...
Já poslední dobou nevím, koho jsem oprabduvza BF, měla považovat.
Také jsem měla krátké vlasy...teda asi ve čtyřech letech po ramena.
Jéj..
Hezký 💖
Tak ahoj :)

4 Ginny . Ginny . | Web | 8. july 2015 at 11:10 | React

Za prvý , všechno nejlepší ! ♥
Maxipsa Fíka a Kouzelnou školu sem jako malá taky nehorázně žrala :D
Imaginární kámoše sem měla taky . A někdy mám pocit , že vlastně nikdy nezmizeli . Pořád sou tady . Sice o sobě nedávaj vědět , ale cejtim je .

5 Hannah Hannah | Email | Web | 8. july 2015 at 12:08 | React

Všechno nejlepší k tvým 15.narozeninám! Hodně zdraví, štěstí, lásky a já nevím čeho všeho ještě :-) Koukej je pořádně oslavit! :-) také jsem loni vymyslela narozeninový tag...hale moje 15. narozeniny si ani nepamatuji, ale myslím, že jsem je nijak zvlášť nesllavila :-) Ale jestli to nebude vadit, tak bych tag udělala na svém blogu a pak ti sem hodila odkaz...moc mě mrzí, že tě šikanovali :-( :-(

6 Monica. Monica. | Web | 8. july 2015 at 12:53 | React

Tak to přeju ´všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, bla bla... však to znáš :D
Já vím, že jsem Teletubbies taky milovala, ale nejvtipnější je, že si z toho vůbec nic nepamatuju :DD
To s tím černochem :D jaj, to mě pobavilo. Růžová ovce? Taky dobrý! :D
Taky jsem měla ráda Patrasovou, ale taky třeba Inku Rybářovou :D
Zvíře sestra Karolína, achjo, tenhle článek je vážně vtipnej :D Mimochodem byla jsi roztomilá! :3

7 Adrijo Adrijo | Web | 8. july 2015 at 17:13 | React

Všechno nejlepší! Já měla patnáctiny před měsícem a půl:) Šli jsme s kamarádkami na pizzu:D

8 Ter. Ter. | Web | 8. july 2015 at 18:23 | React

Na Bořka stavitele koukal mladší brácha, když byl malý, tudíž jsem se taky stala obětí tohohle chytráka. Neskutečný, jak si pamatuju celou znělku. :D
A růžová ovce musela být neskutečně roztomilá. :D Ber to tak, že jsi byla originální, když byly všechny ostatní slečny za princezny. Já chodila, ovšem dobrovolně, za čarodějnici, každý karneval a taky mám skvělou fotku, kde stojím já (s počmáraným obličejem, ošklivým hábitem, rozcuchanýma vlasama) a kolem mě samé princezny (růžové a načesané). :D

9 Ter. Ter. | Web | 8. july 2015 at 18:24 | React

A samozřejmě, všechno nejlepší k patnáctým narozeninám. :) Nějak jsem se nechala unést vzpomínkama na karnevaly a pozapomněla jsem se zmínit. :D

10 steel32 & darthnellr steel32 & darthnellr | Web | 9. july 2015 at 15:48 | React

jako kočky a psy, do toho sem byla zažraná!! :D
a s tím přelepováním poznámek si to docela zabila :DD ale učitelé to nechápou prostě, rodiče žejo :D
a na tý fotce si taková ňuňatá :D

11 shelly shelly | Web | 9. july 2015 at 18:56 | React

panečku zajímavý otázky a líbí se mi i tvé odpovědi do itálie bych chtěla taky :) jééj růžová ovce :3 to muselo být rozkošné :D taky jsem měla kamarádi z dětství policajti a tak :D

12 Cleo Cleo | Web | 10. july 2015 at 11:20 | React

Náhodou, ta fotka z dětství není tak děsivá jako bývají ty moje. :D

13 stay-high stay-high | Web | 11. july 2015 at 18:53 | React

oh sikana to ma mrzi naozaj, tiez som si tym presla len v neskorsom veku. Dufam ze sa to uz nikdy neopakovala a vsetko je pohode :) Vsetko najlepsie

14 Lily Love Lily Love | Web | 12. july 2015 at 20:49 | React

To já měla jednu imaginární kamarádku a pořád nosila šaty :D To s tim ředitelem je zabitý :DD Taky jsem nosila klučičí oblečení :)

15 flow flow | Web | 13. july 2015 at 8:24 | React

Tak to ti přeji vše nejlepší, hlavně hodně úspěchu s blogem! :))
Ten Tag je strašně hezký.:) Kostýmem princezny a Oné Direction bláznovstvím jsem si prošla taky. A je nás víc. :D

16 Ennie Ennie | Web | 13. july 2015 at 8:28 | React

Opožděně přeji hodně štěstí :).

17 Lily Love Lily Love | Web | 17. july 2015 at 11:57 | React

[14]: jo a všechno nejlepší :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement